پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/18 15:24:21
سرویس اجتماعی
شاعری:

فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس دهم تشکیل شد/ یکپارچه سازی در مدیریت شهری، اولویت نخست

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس از تشکیل فراکسیون مدیریت شهری و روستایی با هدف یکپارچه سازی در مدیریت شهری در مجلس دهم خبر داد.
فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس دهم تشکیل شد/ یکپارچه سازی در مدیریت شهری، اولویت نخست نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس از تشکیل فراکسیون مدیریت شهری و روستایی با هدف یکپارچه سازی در مدیریت شهری در مجلس دهم خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102404278484.jpg فراکسیون,مدیریت,شهری,و,روستایی,مجلس,دهم,تشکیل,شد/,یکپارچه,سازی,در,مدیریت,شهری،,اولویت,نخست Icana

سید علی محمد شاعری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از تشکیل فراکسیون مدیریت شهری و روستایی در مجلس دهم خبر داد و گفت: امروز سه شنبه (18 خرداد) نشست فراکسیون مدیریت شهری و روستای تشکیل و هیات رئیسه آن مشخص شد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، درباره هدف از تشکیل فراکسیون مدیریت شهری و روستایی، افزود: حمایت از مدیریت شهری و بهبود شاخص های آن، ایجاد هماهنگی و یکپارچه سازی در مدیریت شهری و روستایی و در نهایت بهبود و ارتقای سطح زندگی شهرنشینان و روستاییان است.

وی تاکید کرد: به زودی جلسه دیگر فراکسیون تشکیل خواهد شد تا درباره انتخاب رئیس و نایب رئیس و دبیران فراکسیون تصمیم گیری شود.

به گفته وی، مهرداد بائوج لاهوتی، عبدالرضا مصری، احمد امیرآبادی فراهانی، شهباز حسن پور، صدیف بدری، محمد دامادی، یوناتن بت کلیا، هادی قوامی، جلیل بهرامی نیا، امیر خجسته، رضا شیران خراسانی، اردشیر نوریان و محمد کاظمی از دیگر اعضای هیئت رئیسه این فراکسیون هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet