خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/18 15:48:29
سرویس سیاسی
آزادی خواه در واکنش به اتهامات ضد ایرانی مقامات بحرین:

تلاش بحرین برای بر هم زدن کاریزمای منطقه ای ایران/آل‌خلیفه به خواسته های دموکراتیک مردم بحرین تن دهد

نماینده مردم ملایر در مجلس، با بیان اینکه ملت بحرین با تمام سیاست های داخلی و خارجی رژیم آل خلیفه مخالف هستند، گفت: دولت این کشور با تمام کج سلیقگی و کارنامه سیاهش به دنبال آن است که جمهوری اسلامی را در سطح منطقه یک کشور حامی تروریسم و اخلال گر اعلام کند.
تلاش بحرین برای بر هم زدن کاریزمای منطقه ای ایران/آل‌خلیفه به خواسته های دموکراتیک مردم بحرین تن دهد نماینده مردم ملایر در مجلس، با بیان اینکه ملت بحرین با تمام سیاست های داخلی و خارجی رژیم آل خلیفه مخالف هستند، گفت: دولت این کشور با تمام کج سلیقگی و کارنامه سیاهش به دنبال آن است که جمهوری اسلامی را در سطح منطقه یک کشور حامی تروریسم و اخلال گر اعلام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104305140060.jpg تلاش,بحرین,برای,بر,هم,زدن,کاریزمای,منطقه,ای,ایران/آل‌خلیفه,به,خواسته,های,دموکراتیک,مردم,بحرین,تن,دهد Icana

احد آزادی خواه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به ادعای مقامات بحرینی درباره جاسوسی 8 زندانی فراری در این کشور برای ایران، گفت: قطعا هدف اصلی مقامات بحرینی از اظهارات و اتهامات بی اساس، تضعیف جمهوری اسلامی است، اما ایران بارها نشان داده که به اینگونه جوسازی ها اهمیتی نمی دهد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ملت بحرین با سیاست های داخلی و خارجی رژیم آل خلیفه مخالف هستند، افزود: دولت این کشور با تمام کج سلیقگی و کارنامه سیاهش به دنبال آن است که جمهوری اسلامی را در سطح منطقه یک کشور حامی تروریسم و اخلال گر اعلام کند.

وی ادامه داد: دولت بحرین در سال های اخیر اقدامات بسیاری را علیه ایران از جمله متهم کردن کشورمان به جاسوسی از این کشور و حمایت از تروریسم صورت داده، اما تمام ملت ها و دلتمردان کشورهای حاشیه خلیج فارس مطلع هستند که هیچ گاه ایران این اقدامات را در دستور کار سیاست خارجی خود قرار نداده است.

آزادی خواه گفت: در شرایط کنونی ایران در سطح منطقه به یک کشوری محوری تبدیل شده است، گفت: ایران امروز از یک قدرت و کاریزمای جدی برخوردار است و برخی کشورهای منطقه مانند بحرین با حمایت های فرا منطقه ای، به دنبال بر هم زدن این قدرت هستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم،  تصریح کرد: دولت بحرین باید در جهت تحقق خواسته های مردم این کشور به ویژه ایجاد نظام دموکراسی اقدام کند، در غیر این صورت ملت انقلابی بحرین هیچ وقت دست از اعتراض بر نمیدارند.

بحرین اعلام کرد گارد ساحلی این کشور 8 بحرینی را بازداشت کرده که به ادعای گارد، در حال فرار به ایران بوده‌اند، این افراد به دلیل انجام آنچه اقدامات تروریستی نامیده شده، به حبس ابد و زندان محکوم بوده‌اند و قصد داشته‌اند با یک کشتی خود را به ایران برسانند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet