هدر اصلی
1395/03/19 10:12:51
سرویس فرهنگی
سیاوشی شاه عنایتی مطرح کرد:

فراکسیون زنان، استراتژی مشخصی برای نحوه فعالیت خود تدوین می‌کند/ انتخابات هیئت رئیسه پس از تدوین اساسنامه

نماینده مردم تهران در مجلس از تلاش فراکسیون زنان برای پررنگ شدن نقش زنان در مشارکت سیاسی و اجتماعی، اقتصادی خبر داد و تصریح کرد: این فراکسیون براساس استراتژی‌ای که به زودی به امضای نمایندگان زن خواهد رسید، عمل می کند.
فراکسیون زنان، استراتژی مشخصی برای نحوه فعالیت خود تدوین می‌کند/ انتخابات هیئت رئیسه پس از تدوین اساسنامه نماینده مردم تهران در مجلس از تلاش فراکسیون زنان برای پررنگ شدن نقش زنان در مشارکت سیاسی و اجتماعی، اقتصادی خبر داد و تصریح کرد: این فراکسیون براساس استراتژی‌ای که به زودی به امضای نمایندگان زن خواهد رسید، عمل می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101171603141.jpg فراکسیون,زنان،,استراتژی,مشخصی,برای,نحوه,فعالیت,خود,تدوین,می‌کند/,انتخابات,هیئت,رئیسه,پس,از,تدوین,اساسنامه Icana

طیبه سیاوشی شاه عنایتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه مهمترین هدف زنان نماینده بر آن است تا زنان ایرانی از کرامت انسانی برخوردار باشد، تصریح کرد: بر این اساس، تلاش خواهیم کرد تا زنان علاوه بر برخورداری از کرامت انسانی، با فرهنگ متعالی موجود در جامعه زندگی خود را به خوبی بگذراند؛ همچنین تلاش خواهیم کرد تا در مشارکت سیاسی و اجتماعی، اقتصادی نقش موثری داشته باشند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین فراکسیون زنان مجلس تلاش می کند تا در مجلس دهم به اهداف خود دست یابد و طبق استراتژی‌ای که به زودی به امضای نمایندگان فراکسیون زنان خواهد رسید، عمل کند و پس از تدوین اساسنامه، انتخابات اعضای هیئت رئیسه نیز انجام خواهد شد.

سیاوشی شاه عنایتی افزود: ما برآنیم که بگوییم زنان تنها رأی دهنده نیستند و می توانند در سطوح سیاسی نیز لحاظ شوند و بتوانند سهمی داشته باشند همانطور که بر اساس آمارها عنوان می شود که 50 درصد زنان در جامعه وجود دارند و سهم بیشتری را در مشارکت سیاسی به عنوان رای دهنده به خود اختصاص داده اند نیاز است تا سهم عمده ای از مشارکت سیاسی را به خود اختصاص دهند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس دهم، گفت: همانگونه که در دولت و دیگر سازمان های غیردولتی مشاهده می شود، زنان فعالیت چشمگیری دارند باید تلاش شود این گروه از جامعه توانایی های خود را افزایش داده و بتوانند در سطح مدیریتی دولت نیز فعالیت کنند.

وی با تاکید بر ضرورت حمایت از زنان در جامعه، گفت: بیمه زنان خانه دار و حمایت از زنان سرپرست خانوار به عنوان موضوعی مهم در فراکسیون زنان مجلس دهم برای حمایت از این گروه از جامعه قابل بررسی است و پیگیری خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet