پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/19 11:33:33
سرویس سیاسی
/تغییر ایام تعطیلات پایان هفته از نگاه بهارستان‌نشینان/

عثمانی:تغییر روزهای تعطیلات هفتگی کشور تنها با تصمیم دولت ممکن نیست

عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است دولت نباید در مسائل کلان به تنهایی تصمیم گیری و برای موضوع مهمی مثل تغییر تعطیلات آخرهفته مجلس نیز باید مشارکت داشته باشد.
عثمانی:تغییر روزهای تعطیلات هفتگی کشور تنها با تصمیم دولت ممکن نیست عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است دولت نباید در مسائل کلان به تنهایی تصمیم گیری و برای موضوع مهمی مثل تغییر تعطیلات آخرهفته مجلس نیز باید مشارکت داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/121008.jpg عثمانی:تغییر,روزهای,تعطیلات,هفتگی,کشور,تنها,با,تصمیم,دولت,ممکن,نیست Icana

محمدقسیم عثمانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه تغییرات تعطیل رسمی در کشور نیاز به کارشناسی گسترده دارد، گفت: تغییر تعطیلات پایان هفته امر کوچکی نیست که دولت بتواند به تنهایی روی آن تصمیم گیری کند.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: لازم است دولت و مجلس با کار کارشناسی روی تعطیلات آخر هفته نسبت به ضرورت یا عدم ضرورت ایجاد تغییر در آن تصمیم گیری کنند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: تغییر تعطیلات پایان هفته دارای ابعاد مثبت و منفی است که باید با کار کارشناسی بررسی شود و در صورت قوت نقاط مثبت آن، این تعطیلات تغییر کند.

به گزارش خانه ملت، اخیرا کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی تهران اعلام کرده است قصد دارد پیشنهاد تعطیلی روزهای جمعه و شنبه را در شورای گفت‌وگو به دولت ارائه کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet