خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/18 16:17:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
همتی:

برنامه جامع صنعت بیمه در راه است

رئیس کل بیمه مرکزی ایران اعلام کرد: برنامه جامعی برای توسعه صنعت بیمه در دست تهیه است که فعالیت های داخلی، بین المللی و توسعه ای این صنعت را در بر می گیرد.
برنامه جامع صنعت بیمه در راه است رئیس کل بیمه مرکزی ایران اعلام کرد: برنامه جامعی برای توسعه صنعت بیمه در دست تهیه است که فعالیت های داخلی، بین المللی و توسعه ای این صنعت را در بر می گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/68693.jpg برنامه,جامع,صنعت,بیمه,در,راه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالناصر همتی که به تازگی به ریاست بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران منصوب شده است افزود: جزییات مربوط به این برنامه جامع پس از به نتیجه رسیدن آن و در آینده نزدیک به طور رسمی اعلام می شود.
وی درباره ورود شرکت های بین المللی بیمه به ایران پس از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) گفت: این شرکت ها می آیند و مذاکره می کنند ولی ما دنباله رو آنها نیستیم، برای خود برنامه داریم و بر اساس آن پیش می رویم.
همتی مهمترین برنامه خود در بیمه مرکزی ایران را نظارت جدی و حمایت از شرکت های بیمه عنوان کرد و گفت: ابتدا باید به صنعت بیمه سامان دهیم.
رئیس کل بیمه مرکزی خاطر نشان کرد: برای بیمه های نو که کمبود جدی صنعت بیمه است و نیز قبول بیمه در خارج از کشور که نوعی صادرات غیرنفتی است، برنامه داریم که به زودی اعلام می شود.
همتی با اشاره به ابلاغ قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه از سوی رئیس جمهوری اظهار داشت: در گام نخست باید آیین نامه های مربوط به این قانون تهیه و به شرکت های بیمه ابلاغ شود.
دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری، قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.
به گزارش ایرنا؛ این قانون در جلسه علنی بیستم اردیبهشت ماه امسال مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ 29 اردیبهشت به تأیید شورای نگهبان رسیده است.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet