هدر موبایل
1395/03/18 16:32:03
سرویس سیاسی
خجسته:

تدبیر مقام معظم رهبری درخصوص برجام ستودنی است/ تمامی پیش بینی های رهبری در برجام محقق شد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس، با بیان اینکه تدبیر رهبر معظم انقلاب درخصوص برجام ستودنی است، گفت: نامه ۹ ماده ای مقام معظم رهبری درباره برجام تامین کننده منافع ملت ایران و اقتدار کشور است و باید با دقت کامل به اجرا در آید.
تدبیر مقام معظم رهبری درخصوص برجام ستودنی است/ تمامی پیش بینی های رهبری در برجام محقق شد نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس، با بیان اینکه تدبیر رهبر معظم انقلاب درخصوص برجام ستودنی است، گفت: نامه 9 ماده ای مقام معظم رهبری درباره برجام تامین کننده منافع ملت ایران و اقتدار کشور است و باید با دقت کامل به اجرا در آید. https://cdn.icana.ir/d/019/43369.jpg تدبیر,مقام,معظم,رهبری,درخصوص,برجام,ستودنی,است/,تمامی,پیش,بینی,های,رهبری,در,برجام,محقق,شد Icana

امیر خجسته در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ،گفت: نامه 9 ماده ای رهبر معظم انقلاب درخصوص برجام راه را برای دولت و امت اسلامی هموار کرده و همه موظف هستیم این نامه را مورد توجه خاص قرار دهیم در غیر این صورت خسارات قابل توجه و جبران ناپذیری برای حال و آینده جامعه اسلامی ما خواهد داشت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نامه مقام معظم رهبری به رئیس جمهور یکی از معتبرترین اسناد کشور در مسئله هسته ای است، تصریح کرد: سخن رهبری در تمام مسائل کشور فصل الخطاب می باشد و در نامه معظم له به طور مشخص به رئیس جمهور و دولت تذکر داده شده است که مسئولین نسبت به سیاست های فریبکارانه طرف مقابل بویژه آمریکا هوشیار باشند.

وی ادامه داد: رهبری در نامه خودشان برجام را مشروط بر بند های ده گانه مصوب شورای امنیت ملی، بند های 9 گانه مجلس شورای اسلامی و بندهای های 9 گانه ای که خود مقام معظم رهبری به آن اشاره شده است که مجموعه 28 بند مورد توجه دولت باشد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به الزامات 9 گانه در اجرای برجام ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، گفت: طرح الزامات 9 گانه در فضای رسانه ای و تبلیغاتی دنیا را خلع سلاح کرد و ثابت کرد که آمریکا مادام خوی درندگی خود را دارد.

وی افزود: در داخل کشور نیز به این نتیجه رسیدند که باید اقتصاد مقاومتی به معنای واقعی عملی شود، برجام نشان داد که جمهوری اسلامی ایران بر تمامی اصول خود پایبند بوده و هست و متقابلا عدم صداقت و بی تعهدی آمریکا ثابت شد.

خجسته با تاکید بر اینکه خوی درندگی آمریکا پایان پذیری ندارد، تصریح کرد: همه پیش بینی هایی که مقام معظم رهبری قبل از برجام داشتند به وقوع پیوست و مردم حق طلب دنیا درک کردند که این ماهیت استکبار تغییر پذیر نیست اما تدبیر مقام معظم رهبری در خصوص برجام ستودنی است.

خجسته ادامه داد: آن چه را که مقام معظم رهبری پیش از برجام بیان میکردند بر پایه پیش بینی های ایشان بود و آن چه را که رهبری در دیدار با نمایندگان فرمودند، قطعیت رفتار آمریکایی ها را نشان می دهد که همچنان غیر قابل اعتماد هستند و رفتار خصمانه خود را علیه جمهوری اسلامی همچنان ادامه می دهد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حل مشکل اقتصادی با سیاست های اقتصاد مقاومتی برطرف می گردد، گفت: مشکلات اقتصادی نباید بهانه ای برای سیاسیون شود که بگویند برای حل مشکلات اقتصادی مجبوریم امتیازات جدیدی به طرف مقابل بدهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet