هدر موبایل
1395/03/21 13:27:32
سرویس سیاسی
مطهری:

موضوع تغییرتعطیلات پایان هفته باید در قالب لایحه به مجلس ارائه شود/تغییر تعطیلات پایان هفته ضروری نیست

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است در صورت جدیت دولت درخصوص تغییر تعطیلات پایان هفته لازم است این موضوع به صورت لایحه به مجلس ارائه شود.
موضوع تغییرتعطیلات پایان هفته باید در قالب لایحه به مجلس ارائه شود/تغییر تعطیلات پایان هفته ضروری نیست نایب رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است در صورت جدیت دولت درخصوص تغییر تعطیلات پایان هفته لازم است این موضوع به صورت لایحه به مجلس ارائه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42899.jpg موضوع,تغییرتعطیلات,پایان,هفته,باید,در,قالب,لایحه,به,مجلس,ارائه,شود/تغییر,تعطیلات,پایان,هفته,ضروری,نیست Icana

علی مطهری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه تغییر تعطیلات پایان هفته ضروری نیست، گفت: شیوه تعطیلات پایان هفته باید به صورت همان پنجشنبه و جمعه بماند چرا که روز شنبه روز تعطیلی یهودیان بوده و خوب نیست ما هم در این روز تعطیل باشیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: موارد کلانی مثل تغییر تعطیلات پایان هفته نمی تواند به تنهایی در هیأت دولت تصمیم گرفته شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اگر دولت در مسأله تغییر تعطیلات پایان هفته جدی است لازم است که این مورد را حتما به شکل لایحه به مجلس ارائه کند.

به گزارش خانه ملت، اخیرا قرار شده است پیشنهاد تغییر روزهای تعطیل پایان هفته از پنجشنبه و جمعه به جمعه و شنبه از طریق شورای گفت‌وگو به هیأت دولت ارائه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet