پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/21 10:41:44
سرویس سیاسی
/تغییر ایام تعطیلات پایان هفته از نگاه بهارستان‌نشینان/

پزشکیان:تغییر زمان تعطیلات آخرهفته باعث کاهش ضرر در تعاملات اقتصادی بین‌المللی می‌شود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است درصورت عدم وجود مشکل شرعی در تغییر تعطیلات پایان هفته لازم است برای ارتباط بهتر با کشورها در زمینه تجارت بین‌المللی روز پنجشنبه از تعطیلات حذف و شنبه جایگزین شود.
پزشکیان:تغییر زمان تعطیلات آخرهفته باعث کاهش ضرر در تعاملات اقتصادی بین‌المللی می‌شود نایب رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است درصورت عدم وجود مشکل شرعی در تغییر تعطیلات پایان هفته لازم است برای ارتباط بهتر با کشورها در زمینه تجارت بین‌المللی روز پنجشنبه از تعطیلات حذف و شنبه جایگزین شود. https://cdn.icana.ir/d/019/84522.jpg پزشکیان:تغییر,زمان,تعطیلات,آخرهفته,باعث,کاهش,ضرر,در,تعاملات,اقتصادی,بین‌المللی,می‌شود Icana

مسعود پزشکیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه تغییرات در تعطیلات پایان هفته موضوعی است که جای بررسی دارد، گفت: اگر قرار است با دنیا در ارتباط باشیم لازم است روی ایجاد برخی هماهنگی ها نیز فکر کرده و به صورت کارشناسی عمل کنیم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: اگر تغییر تعطیلات پایان هفته به لحاظ اعتقادی مشکلی نداشته باشد که تصور نمی کنم چنین باشد، لازم است روی این طرح کار کارشناسی صورت گیرد تا شنبه در تعطیلات جایگزین پنجشنبه شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه باید شیوه عملی کشور در سیاست های اقتصادی بین المللی به گونه ای باشد که در تعاملات ضرر نکنیم، خاطرنشان کرد: در حال حاضر در جامعه ای زندگی می کنیم که زمانی ما تعطیل هستیم دنیا کار می کند و وقتی دنیا کار می کند ما تعطیل هستیم از این رو اگر به لحاظ شرعی مشکلی وجود نداشته باشد به نظر می رسد تغییر تعطیلات به لحاظ مدیریتی مطلوب باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet