پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/19 12:14:42
سرویس سیاسی
/تغییر ایام تعطیلات پایان هفته از نگاه بهارستان‌نشینان/

ملکشاهی: جایگزینی وضعیت تعطیلی پنجشنبه با شنبه به نفع کشور است/ هفته‌ای 4روز از اقتصاد دنیا عقب هستیم

نماینده مردم کوهدشت در مجلس معتقد است جایگزینی وضعیت تعطیلی پنجشنبه با شنبه اشکالی ایجاد نمی‌کند و در راستای ارتباط بیشتر با اقتصاد دنیاست.
ملکشاهی: جایگزینی وضعیت تعطیلی پنجشنبه با شنبه به نفع کشور است/ هفته‌ای 4روز از اقتصاد دنیا عقب هستیم نماینده مردم کوهدشت در مجلس معتقد است جایگزینی وضعیت تعطیلی پنجشنبه با شنبه اشکالی ایجاد نمی‌کند و در راستای ارتباط بیشتر با اقتصاد دنیاست. https://cdn.icana.ir/d/019/124028.jpg ملکشاهی:,جایگزینی,وضعیت,تعطیلی,پنجشنبه,با,شنبه,به,نفع,کشور,است/,هفته‌ای,4روز,از,اقتصاد,دنیا,عقب,هستیم Icana

الهیار ملکشاهی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص طرحی که قرار است برای تغییر تعطیلات پایان هفته به دولت پیشنهاد شود، گفت: در حال حاضر اکثر کشورهای دنیا جمعه و شنبه یا شنبه و یکشنبه تعطیل هستند در حالی که در کشور ما پنجشنبه و جمعه تعطیل است و این روند عملا ما را 4 روز از تعاملات اقتصادی در دنیا عقب می اندازد.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: جمعه برای ما مسلمانان از قداست ویژه ای برخوردار است و روز نماز جمعه است لذا تغییری در این روز نباید ایجاد شود که نمی شود اما اینکه به جای پنجشنبه روز شنبه جایگزین شود به نظر مناسب خواهد بود چون پنجشنبه جایگاه و خصوصیت ویژه ای ندارد.

وی افزود: ایجاد هماهنگی با دنیا برای برقراری تبادلات اقتصادی به نفع کشور است لذا لازم است برای توسعه اقتصادی و ارتباطات بیشتر همخوانی در سطح بین المللی ایجاد کنیم.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از آنجایی که تغییر تعطیلات پایان هفته مسأله مهمی است به نظر می رسد نیاز باشد در مجلس نیز بررسی شود لذا لازم است دولت آن را به صورت لایحه به مجلس ارائه کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet