پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/19 12:32:48
سرویس سیاسی
امیرآبادی خبر داد:

یکشنبه 23 خرداد بررسی ترکیب کمیسیون ها با حضور روسای شعب و نایب رئیس مجلس

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشستی بین روسا شعب با نایب رئیس مجلس در روز یکشنبه ۲۳ خرداد در خصوص تعیین ترکیب کمیسیون های تخصصی خبر داد.
یکشنبه 23 خرداد بررسی ترکیب کمیسیون ها با حضور روسای شعب و نایب رئیس مجلس عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشستی بین روسا شعب با نایب رئیس مجلس در روز یکشنبه 23 خرداد در خصوص تعیین ترکیب کمیسیون های تخصصی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106733667978.jpg یکشنبه,23,خرداد,بررسی,ترکیب,کمیسیون,ها,با,حضور,روسای,شعب,و,نایب,رئیس,مجلس Icana

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بررسی ها انجام گرفته برای تعیین اعضای کمیسیون های تخصصی، اظهار داشت: نمایندگان درخواست خود را برای حضور در کمیسیون ها ارائه کرده اند و شاهد ازیاد جمعیت در برخی کمیسیون ها و عدم در خواست حضور در دیگر کمیسیون ها هستیم.

وی ادامه داد: برای این منظور و طبق آیین نامه داخلی روسای شعب با نواب رئیس نشست هایی را برگزار می کنند تا به جمع بندی نهایی برسند.

نماینده مردم قم در مجلس دهم شورای اسلامی از روند بررسی عضویت نمایندگان در کمیسیون های تخصصی گفت: روز گذشته روسای شعب با نواب رئیس مجلس نشستی داشتند اما برای کمیسیون های مازاد و کمیسیون های کم جمعیت به نتیجه نرسیدند.

امیرآبادی فراهانی با بیان اینکه روز یکشنبه عضویت نمایندگان در کمیسیون های نهایی خواهد شد، عنوان کرد: قرار بود امروز مجدد نشستی برای تعیین تکلیف این موضوع برگزار شود اما از آنجایی که نمایندگان خواهان سرکشی به حوزه های انتخابیه بودند، جلسه مذکور به روز یکشنبه 23 خرداد موکول شد و تصور می کنم در همان جلسه تکلیف کمیسیون ها نهایی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet