هدر اصلی
1395/03/19 12:51:38
سرویس سیاسی
محبی نیا با اشاره به درخواست ۳نماینده کنگره برای سفر به ایران:

آمریکا با جواب رد شنیدن از ایران برای سفر سه سناتور مزه تحقیری که سال ها نسبت به کشورهای دیگر روا داشت را چشید

محبی نیا در تحلیل واکنش آمریکا به بی اعتنایی تهران به تقاضای ۳ سناتور گفت: تجربه مزه رفتارهای تحقیرآمیزی که آمریکایی ها با مقامات کشورهای مختلف داشته اند برای واشنگتن گران تمام شده است.
آمریکا با جواب رد شنیدن از ایران برای سفر سه سناتور مزه تحقیری که سال ها نسبت به کشورهای دیگر روا داشت را چشید محبی نیا در تحلیل واکنش آمریکا به بی اعتنایی تهران به تقاضای 3 سناتور گفت: تجربه مزه رفتارهای تحقیرآمیزی که آمریکایی ها با مقامات کشورهای مختلف داشته اند برای واشنگتن گران تمام شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/55407.jpg آمریکا,با,جواب,رد,شنیدن,از,ایران,برای,سفر,سه,سناتور,مزه,تحقیری,که,سال,ها,نسبت,به,کشورهای,دیگر,روا,داشت,را,چشید Icana

جهانبخش محبی نیا در واکنش به بی اعتنایی جمهوری اسلامی در مورد درخواست سفر 3سناتور آمریکایی به ایران گفت: تهران براساس منافع ملی و حرکت انقلابی جمهوری اسلامی سفر سناتورهای آمریکایی به تهران را فاقد مشروعیت دانسته است.

نماینده مردم شاهین دژ و میاندوآب در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: جمهوری اسلامی هرگز تخاصمی با ملت آمریکا نداشته است و مسئله موجود ایستادگی در مقابل نظام سلطه ایالات متحده است. در این میان رسانه های صهیونیستی تلاش می کنند که ایران را به عنوان یک تهدید علیه امنیت جامعه جهانی و دشمن ملت آمریکا معرفی کنند.

وی تصریح کرد: عملکرد خصمانه دولتمردان ایالات متحده هزینه اداره جهان را زیاد کرده اند و این مسئله محدود به چند کشور خاص همچون ایران اسلامی نیست و گریبان گیر مردم آمریکا نیز بوده است. سیستم نژادپرستی حاکم بر ایالات متحده که اتفاقا رئیس جمهوری آمریکا در جریان کشتار رنگین پوستان توسط پلیس اذعان کرد ، یک سیستم نژاد پرستی است.

این نماینده مجلس نهم گفت: رویکرد آمریکا در برخورد با مقامات کشورهای خارجی که براساس پروتکل میزبانی سازمان های بین المللی اجازه حضور در خاک این کشور را دارند ، همواره توهین آمیز بوده است. حکومت آمریکا با وضع محدودیت های تردد برای تیم های بین المللی تلاش می کنند قلدری خود را به رخ بکشند.

وی گفت: این که گفته می شود بی اعتنایی جمهوری اسلامی در رابطه با درخواست 3سناتور برای سفر به ایران تحقیر کننده بوده است ، صحیح است زیرا جمهوری اسلامی با نظام سلطه سازش نخواهد کرد.

محبی نیا در تحلیل واکنش آمریکا به بی اعتنایی تهران به تقاضای 3 سناتور گفت: تجربه مزه رفتارهای تحقیرآمیزی که آمریکایی ها با مقامات کشورهای مختلف داشته اند برای واشنگتن گران تمام شده است. این که آنها نمی توانند با قلدری و تحکم حرف خود را به ایران دیکته کنند موضوعی تحقیر آمیز برای ایالات متحده است.  

وی گفت: تمام حیات آمریکا در حقیقت تحقیرآمیزبوده است اما آنها تلاش می کنند با شارلاتانیسم رسانه ای این موضوع را پنهان کنند.

پایان پیام/

 

 

 

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet