پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/21 15:26:30
سرویس اقتصادی
مصری مطرح کرد:

رکود اقتصادی عامل کاهش استقبال از بورس/رونق بورس در گرو رشد سود شرکت ها

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به سود کم شرکت های بورسی و وضعیت رکودی در اقتصاد کشور نباید انتظار رونق بازار بورس را داشت.
رکود اقتصادی عامل کاهش استقبال از بورس/رونق بورس در گرو رشد سود شرکت ها نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به سود کم شرکت های بورسی و وضعیت رکودی در اقتصاد کشور نباید انتظار رونق بازار بورس را داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201601106200766108.jpg رکود,اقتصادی,عامل,کاهش,استقبال,از,بورس/رونق,بورس,در,گرو,رشد,سود,شرکت,ها Icana

عبدالرضا مصری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره عملکرد بورس گفت: شاخص بورس در حال حاضر واقعی است اما این واقعیت با رکود اقتصادی همراه است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در صورتی که شرکت ها فروش نداشته باشند و سود شرکت ها کاهش یابد، انگیزه برای سرمایه گذاری در بورس کاهش می یابد.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: در صورتیکه شرایط اقتصادی کشور به نحویی باشد که سود شرکت های بورسی افزایش یابد شرایط برای رونق بازار بورس فراهم می شود.

افزایش ارزش سهام شرکت ها در گرو رشد سود دهی شرکت های بورسی

مصری افزود: افزایش سود دهی شرکت های بورسی به افزایش ارزش سهام شرکت ها منتهی می شود.

وی گفت: با توجه به سود کم شرکت های بورسی و وضعیت رکودی در اقتصاد کشور نباید انتظار رونق بازار بورس تا زمان خروج از رکود را داشت.

 نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، افزود: افزایش ارزش سهام، به جذب نقدینگی در اقتصاد کمک می شود همچینن با انجام این مهم ضمن جلوگیری از رونق بازار دلالی، شاخص بورس رشد می کند./

پایان پیام   

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet