پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/21 17:05:26
سرویس استان ها
افتخاری مطرح کرد؛

تمرکز مجمع نمایندگان استان گیلان بر حل مشکل تولیدکنندگان/ لزوم همدلی مسئولان برای تحقق اهداف کلان استان

نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی تمرکز نمایندگان استان بر روی رفع مشکلات تولیدکنندگان استان است.
تمرکز مجمع نمایندگان استان گیلان بر حل مشکل تولیدکنندگان/ لزوم همدلی مسئولان برای تحقق اهداف کلان استان نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی تمرکز نمایندگان استان بر روی رفع مشکلات تولیدکنندگان استان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108650497550.jpg تمرکز,مجمع,نمایندگان,استان,گیلان,بر,حل,مشکل,تولیدکنندگان/,لزوم,همدلی,مسئولان,برای,تحقق,اهداف,کلان,استان Icana

محمدمهدی افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، از برگزاری جلسه مجمع نمایندگان استان گیلان با حضور استاندار خبر داد و در ارزیابی از این جلسه، گفت: جلسه مجمع نمایندگان استان گیلان و هم اندیشی با استاندار، به درخواست رئیس مجمع نمایندگان استان انجام شد.

نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این جلسات سبب می‌شود تا نمایندگان استان گیلان با هم اندیشی و هم فکری نسبت به اجرای برنامه‌های کلان استان  متفق‌القول باشند.

افتخاری ادامه داد: هر کدام از نمایندگان استان گیلان برای رفع نیازها و مشکلات حوزه های انتخابیه خود به کمک استاندار نیاز دارند و لازم است که برای تحقق اهداف کلان استان همه مسئولان هم‌دل باشند.

وی افزود: جلسه‌ای که شب گذشته برگزار شد بسیار خوب بنظر می‌رسید و دوستانی که از سابق نماینده بودند، اذعان داشتند که این همفکری و همدلی در گذشته وجود نداشته و آینده بسیار خوبی را پیش بینی می‌کردند.

نماینده مردم فومن در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: با توجه به نقش رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان و جدیت در برگزاری چنین جلساتی، هدف نمایندگان استان همراهی است و این هم فکری سبب می‌شود که مشکلات استان بر طرف شود.

افتخاری متذکر شد: با توجه به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر اقتصاد مقاومتی و مشکل بیکاری، تمام تلاش و توجه نمایندگان متمرکز بر روی حل مشکل کارخانجات و تولیدکنندگان استان گیلان بود تا با همفکری حل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet