هدر موبایل
1395/03/22 12:18:09
سرویس سیاسی
راضی نوری:

رژیم صهیونیستی دنبال انتقام و ماجراجویی جدید علیه فلسطین است

نماینده مردم شوش و دانیال در مجلس ضمن حمایت از جریان مقاومت گفت: اشغالگران قدس در جهت جبران کمبودهای تل آویو و تشدید فشار برای از سرگیری مذاکرات سازش به دنبال ماجراجویی علیه فلسطین است.
رژیم صهیونیستی دنبال انتقام و ماجراجویی جدید علیه فلسطین است نماینده مردم شوش و دانیال در مجلس ضمن حمایت از جریان مقاومت گفت: اشغالگران قدس در جهت جبران کمبودهای تل آویو و تشدید فشار برای از سرگیری مذاکرات سازش به دنبال ماجراجویی علیه فلسطین است. https://cdn.icana.ir/d/019/68219.jpg رژیم,صهیونیستی,دنبال,انتقام,و,ماجراجویی,جدید,علیه,فلسطین,است Icana

سیدراضی نوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: حمله دو جوان فلسطینی به بازار سارونا در تل آویو در واقع پاسخی به گسترش شهرک های صهیونیستی و تلاش برای احیای جریان سازش بوده است.

نماینده مردم شوش و دانیال گفت: مقاومت تنها راه آزادی سرزمین های اشغالی از چنگ نیروهای رژیم صهیونیستی است ، این که برخی اعراب گمان می کنند با ادامه راه کمپ دیوید می توانند به صلح دست پیدا کنند یک توهم کشنده است.

وی تصرح کرد: عملیات مبارزان فلسطینی در قلب پایتخت رژیم صهیونیستی موضوعی دردناک برای تل آویو است.

راضی نوری گفت: رژیم صهیونیستی که درگیر بحران های دامنه دار داخلی است برای جبران ناتوانی در جلوگیری از نفوذ مبارزان فلسطینی به قلب سرزمین های اشغالی قطعا اقدامات تهاجمی تندی را در دستور کار قرار خواهد داد.

وی در ادامه افزود: رژیم صهیونیستی که از مدتی پیش تشدید فشار به زندانیان فلسطینی را در جهت ارعاب مبارزان تشدید کرده است تلاش می کند مردم فلسطین را مرعوب کند اما نتیجه عکس دریافت خواهد کرد.

این نماینده مجلس دهم گفت: محاصره کرانه باختری اقدام تهاجمی است که می تواند منجر به ازسرگیری انتفاضه شود و رویای ازسرگیری مذاکرات سازش برباد خواهد رفت.

فلسطین 3406754/25/2016 2:07:54 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/04/201604103050814549_Thum.jpg
فلسطین

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بامداد جمعه«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از تشکیلات خودگردان فلسطین به دلیل محکوم نکردن عملیات چهارشنبه تل‌آویو، که به کشته شدن 4 اسرائیلی و زخمی شدن 5 تن دیگر شد، به شدت انتقاد کرد و عنوان داشت نیروهای امنیتی یکی از عوامل این عملیات را دستگیر کرده‌اند. نتانیاهو تهدید کرد واکنشی شدید به این عملیات خواهد داد.

رژیم صهیونیستی در نخستین واکنش به عملیات تل‌آویو، مجوزهای فعالیت 83 هزار کارگر فلسطینی در قدس و فلسطین اشغالی سال 1948 را به حالت تعلیق درآورد و از احتمال تعلیق مجوزهای ورود صدها نفر از ساکنان باریکه غزه به قدس برای دیدار با نزدیکان خود و یا اقامه نماز در مسجد الاقصی خبر داد.درهمین حال، «رافینا شمدسانی» سخنگوی کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل طی کنفرانسی مطبوعاتی خاطرنشان کرد که اقدامات گسترده رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان ساکن کرانه باختری، تنها مجازاتی برای مجریان عملیات‌های مقاومتی نیست، بلکه ده‌ها و شاید صدها هزار فلسطینی بی‌گناه دیگر را هم در بر می‌گیرد.

وی با ابراز نگرانی نسبت به واکنش رژیم صهیونیستی به عملیات اخیر تل‌آویو و اتخاذ اقداماتی که می‌تواند در ردیف مجازات‌های دسته جمعی غیرقانونی قرار گیرد، اظهار داشت که این اقدامات می‌تواند باعث تشدید احساس ظلم و سرخوردگی میان فلسطینیان در این برهه بحرانی شود.

پایان پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet