خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/03/22 12:39:08
سرویس اجتماعی
رحیمی مطرح کرد:

تشکیل کمیته مشترک مجمع نمایندگان تهران با مدیران‌شهری/ حل مشکل مصلی با تفاهم و توافق

نماینده مردم تهران در مجلس ضمن اعلام خبر تشکیل کمیته مشترک نمایندگان تهران با مدیران‌شهری پایتخت در جلسه رسمی مجمع، گفت: مجمع نمایندگان استان تهران، مسائل و معضلات اولویت‌‌دار پایتخت را در دستور قرار خواهد داد.
تشکیل کمیته مشترک مجمع نمایندگان تهران با مدیران‌شهری/ حل مشکل مصلی با تفاهم و توافق نماینده مردم تهران در مجلس ضمن اعلام خبر تشکیل کمیته مشترک نمایندگان تهران با مدیران‌شهری پایتخت در جلسه رسمی مجمع، گفت: مجمع نمایندگان استان تهران، مسائل و معضلات اولویت‌‌دار پایتخت را در دستور قرار خواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104595590196.jpg تشکیل,کمیته,مشترک,مجمع,نمایندگان,تهران,با,مدیران‌شهری/,حل,مشکل,مصلی,با,تفاهم,و,توافق Icana

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت در توضیح تعیین تکلیف وضعیت مصلای تهران، گفت: در هفته جاری، مجمع نمایندگان استان تهران، جلسه رسمی خواهد داشت و مسائل و معضلات اولویت‌‌دار پایتخت را در دستور قرار خواهد داد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: نمایندگان استان تهران، مترصد تشکیل کمیته مشترک با اعضای شورای شهر و شهرداری تهران است تا مسائل اولویت‌دار را در دستور قرار دهد.

وی افزود: در جلسه مجمع نمایندگان استان تهران، زمان بندی برگزاری جلسه با مدیران شهری پایتخت و تشکیل کمیته مشترک نیز تعیین خواهد شد.

رحیمی با اشاره به یکی از معضلات شهر تهران در خصوص مصلی و اختلاف میان شهرداری با مسئولان جهت تکمیل کارهای عمرانی، گفت: گزارشی از مجمع نمایندگان مجلس دوره نهم شهر تهران به ما نرسیده است اما برای این مسئله با شهرداری تهران جلسه‌ای مقرر خواهیم کرد چراکه مشکل مصلی را صرف نظر از مسائل مالی، می‌توان با توافق و تفاهم حل کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: فضاهای عمومی شهری مانند مصلای تهران که قابل بهره‌برداری است باید در راستای منفعت شهروندان مورد استفاده قرار گیرد و در این خصوص مردم نباید متضرر اختلافات میان مسئولان مصلی و شهرداری تهران باشند؛ بنابراین مشکلات نباید به جامعه کشیده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet