پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/22 14:40:21
سرویس سیاسی
در گفت و گو با خانه ملت مطرح شد:

حال و روز این روزهای خانه احزاب به روایت کوهکن/تغییر رویکرد خانه احزاب مانع از ایجاد تشنج بین احزاب شده است

نماینده مردم لنجان در مجلس دهم گفت: بعد از اینکه به صورت مشارکتی خانه احزاب اداره می‌شود در فضا رسانه ای نیز هیچ نوع تشنج و درگیری دیده نمی شود.
حال و روز این روزهای خانه احزاب به روایت کوهکن/تغییر رویکرد خانه احزاب مانع از ایجاد تشنج بین احزاب شده است نماینده مردم لنجان در مجلس دهم گفت: بعد از اینکه به صورت مشارکتی خانه احزاب اداره می‌شود در فضا رسانه ای نیز هیچ نوع تشنج و درگیری دیده نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/104170.jpg حال,و,روز,این,روزهای,خانه,احزاب,به,روایت,کوهکن/تغییر,رویکرد,خانه,احزاب,مانع,از,ایجاد,تشنج,بین,احزاب,شده,است Icana

محسن کوهکن‌ریزی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص خانه احزاب، اظهار داشت: در خانه احزاب سلایق مختلف در توافقی اساسنامه را اصلاح کردند و پذیرفتند که به صورت مشارکتی آنجا را اداره کنند.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بعد از اینکه به صورت مشارکتی خانه احزاب اداره می‌شود در فضا رسانه ای نیز هیچ نوع تشنج و درگیری دیده نمی شود.

کوهکن‌ریزی با بیان اینکه این موضوع بیانگر این است که اگر فرمول برنامه ریزی و تعامل تهیه شود، سلایق مختلف سیاسی بدون درگیری به فعالیت خود می پیردازند، گفت: خانه احزاب به همان اندازه که در گذشته محل مشاجره بود، در حال حاضر فعالیت های خوبی را انجام داده است.

وی افزود: عملکرد گذشته خانه احزاب سبب افت جایگاه این نهاد در اذهان عمومی شده بود ولی عملکرد دوره جدید خانه احزاب، جایگاهش را در اذهان مردم ارتقاء بخشیده است.

نماینده مردم لنجان در مجلس دهم متذکر شد: هزینه های خانه احزاب را اگر از محل دولت بدهیم اشکالی ندارد، بحثی که در گذشته مطرح بود و عده ای مخالف بودند، این بود که دولت بخشی از هزینه خود احزاب را بپردازد.

کوهکن ریزی اظهار داشت: اگر چنانچه همکاری دولت و خانه احزاب با همکاری انجام شود، کمک هایی که دولت ارائه می‌دهد زمینه پذیرش را مهیا ترمی کند.

وی ادامه داد: برای اینکه جامعه را اقناع کنیم برای کمک دولت به احزاب، در صورتی که هزینه های محل فعالیت احزاب را پرداخت کند، قابل پذیرش است چون به همه ارائه می شود. این فرق می کند که برای فعالیت های حزبی یک حزب به آن پول بدهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet