خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/22 18:29:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
داداشی در گفتگو با خانه ملت:

کمیسیون فرهنگی مجلس دهم باید فعال‌تر از گذشته باشد

نماینده مردم گیلان گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، کمیسیون فرهنگی در مجلس دهم باید فعال تر باشد.
کمیسیون فرهنگی مجلس دهم باید فعال‌تر از گذشته باشد نماینده مردم گیلان گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، کمیسیون فرهنگی در مجلس دهم باید فعال تر باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102888572751.jpg کمیسیون,فرهنگی,مجلس,دهم,باید,فعال‌تر,از,گذشته,باشد, Icana
به گزارش خانه ملت، ولی داداشی نماینده مردم آستارا درباره عدم استقبال نمایندگان مجلس از برخی کمیسیون‌ها گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی براساس توانمندی، تخصص و فعالیت‌هایی که در گذشته کاری خود داشته‌اند به عضویت کمیسیون‌های مختلف مجلس در می‌آیند.

داداشی با اشاره به استقبال نمایندگان از کمیسیون‌ امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: بعضی از نمایندگان، معاونت وزارت‌خانه‌های مربوط به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی را برعهده داشته‌اند و یا در گذشته سفیر بوده‌اند برهمین اساس و با توجه به تخصصشان در این حوزه تمایل دارند که وارد کمیسیون امنیت ملی بشوند.

نماینده مردم آستارا در ادامه با بیان اینکه، عدم استقبال نمایندگان از کمیسیون فرهنگی و فعالیت‌های مربوط به آن حوزه، مغایر با فرمایشات مقام معظم رهبری است، گفت: مقام معظم رهبری بارها در فرمایشات خود بر فعالیت‌های فرهنگی در کشور تأکید کرده‌اند بنابراین انتظار می‌رود که کمیسیون فرهنگی مجلس دهم بررسی مصوبات و طرح‌های فرهنگی در جهت توسعه نظام و انقلاب را با جدیت بیشتری دنبال کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی در پایان خاطر نشان کرد: کاهش عضویت نمایندگان مجلس در کمیسیون فرهنگی نشان دهنده عدم فعالیت‌های فرهنگی در گذشته کاری ایشان است که امیدوارم با استقبال نمایندگان این دوره، این نقیصه برطرف شود. 

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet