هفته دفاع مقدس
1395/03/24 10:58:28
سرویس سیاسی
داداشی:

عدم استرداد خاوری به ایران ناشی از مسائل سیاسی است/ مجلس به موضوع استرداد خاوری ورود می‌کند

نماینده مردم آستارا در مجلس دهم گفت: کانادا به دلایل سیاسی تن به استرداد خاوری نمی دهد.
عدم استرداد خاوری به ایران ناشی از مسائل سیاسی است/ مجلس به موضوع استرداد خاوری ورود می‌کند نماینده مردم آستارا در مجلس دهم گفت: کانادا به دلایل سیاسی تن به استرداد خاوری نمی دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102888572751.jpg عدم,استرداد,خاوری,به,ایران,ناشی,از,مسائل,سیاسی,است/,مجلس,به,موضوع,استرداد,خاوری,ورود,می‌کند Icana

ولی داداشی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص اظهارات وزیر دادگستری در خصوص عدم همکاری کانادا برای بازگرداندن محمود خاوری به ایران، اظهار داشت: دولت کانادا باید به قواعد و قوانین بین المللی پایبند باشد.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: محمود خاوری متهم اختلاس 3 هزار میلیاردی است و بر طبق قوانین بین المللی و سیاست های کیفری باید وی به ایران مسترد شود.

داداشی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی قطعا به موضوع استرداد محمود خاوری متهم اختلاس 3 هزار میلیاردی خواهند پرداخت.

وی افزود: کانادا به دلایل سیاسی که وجود دارد، تن به مسترد کردن خاوری نمی دهد. غربی ها به دلایل سیاسی بر علیه ایران کارشکنی می کنند.

نماینده مردم آستارا در مجلس دهم متذکر شد: آن ها به دلایل سیاسی این گونه عمل می کنند ولی به گونه ای آن را بیان می کنند تا غرض های سیاسی خود را پنهان کنند.

داداشی متذکر شد: دولت جدید کانادا در ابتدا مواضعی را اتخاذ کرد که نشان دهنده میل آن ها به ارتباط با ایران بود ولی در واقع این کشورها نوکر آمریکا هستند و خود این کشورها مستقلا عمل نمی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet