هدر موبایل
1395/03/23 14:58:06
سرویس اجتماعی

فراکسیون یاوران امداد امام(ره) و حامیان محرومان و فقرا در مجلس دهم با بیش از 220 نفر عضو تشکیل شد

نماینده مردم جهرم در مجلس از تشکیل بزرگترین فراکسیون مجلس دهم به نام یاوران امداد امام(ره) و حامیان محرومان و فقرا با بیش از ۲۲۰ عضو خبر داد.
فراکسیون یاوران امداد امام(ره) و حامیان محرومان و فقرا در مجلس دهم با بیش از 220 نفر عضو تشکیل شد نماینده مردم جهرم در مجلس از تشکیل بزرگترین فراکسیون مجلس دهم به نام یاوران امداد امام(ره) و حامیان محرومان و فقرا با بیش از 220 عضو خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102474875685.jpg فراکسیون,یاوران,امداد,امام(ره),و,حامیان,محرومان,و,فقرا,در,مجلس,دهم,با,بیش,از,220,نفر,عضو,تشکیل,شد Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از تشکیل بزرگترین فراکسیون مجلس دهم به نام یاوران امداد امام(ره) و حامیان محرومان و فقرا با بیش از 220 نفر عضو خبر داد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی افزود: این فراکسیون با هدف توجه جدی و رسیدگی به حل مسائل و مشکلات اقشار نیازمند و محروم جامعه بزرگترین فراکسیون مجلس دهم تحت عنوان یاوران امداد امام(ره) و حامیان محرومان و فقرا تشکیل شد.

لازم به ذکر است نمایندگان عضو این فراکسیون بیانه در خصوص این فراکسیون صادر کرده اند که متن این بیانیه به شرخ زیر است:

همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی براساس آموزه های دینی برگرفته از مکتب اسلام ناب محمدی و منش رسول اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) و با الهام از فرامین و رهنمودهای بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی در راستای تمشیت امور زندگی محرومین و نیازمندان که همانا ولی نعمتان واقعی انقلاب و نظام می باشند، تشکیل فراکسیون یاوران امداد امام(ره) و حامیان محرومان و فقرا را با هدف توجه و رسیدگی به حل مسائل و مشکلات اقشار نیازمند و محروم جامعه ایران اسلامی اعلام می نماییم و ریاست محترم مجلس شورای اسلامی درخواست داریم دستور فرمایید ضمن بستر سازی اهداف بلند و الهی آن حداکثر همکاری و معاضدت را مبذول فرمایید.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است رجاء واثق دارد با الطاف خفیه حق تعالی و عنایات خاصه حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری مدظله العالی با بهره مند شدن از مشاوره، همفکری و همراهی سایر نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، دولتمردان و مسئولین محترم و دستگاه های اجرایی ذیربط گام های سازنده در جهت بهبود و ارتقای سطح کیفی زندگی اقشار نیازمند و توانمندسازی و کارآفرینی و اشتغالزایی آنان برداریم.

فراکسیون یاوران امداد امام(ره) و حامیان محرومان و فقرا استدعای یاری از همه افراد و گروه های نیکوکار را داشته و صمیمانه دستان گرم این عزیزان را برای خدمت به مستمندان و نیازمندان می فشارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet