هدر موبایل
1395/03/23 13:17:16
سرویس صحن

تشکر نماینده تهران از انتخاب نام حمید سبزواری برای یکی از خیابان‌های پایتخت

نماینده مردم تهران در مجلس، ضمن درخواست تشکیل کمیته‌ای از سوی استانداری برای بررسی انتقال پایتخت سیاسی، اداری و تجاری از تهران، از انتخاب نام حمید سبزواری برای یکی از خیابان‌های پایتخت تشکر کرد.
تشکر نماینده تهران از انتخاب نام حمید سبزواری برای یکی از خیابان‌های پایتخت نماینده مردم تهران در مجلس، ضمن درخواست تشکیل کمیته‌ای از سوی استانداری برای بررسی انتقال پایتخت سیاسی، اداری و تجاری از تهران، از انتخاب نام حمید سبزواری برای یکی از خیابان‌های پایتخت تشکر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/48192.jpg تشکر,نماینده,تهران,از,انتخاب,نام,حمید,سبزواری,برای,یکی,از,خیابان‌های,پایتخت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز ( یکشنبه 23 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: تهران مشکلاتی همچون حاشیه‌نشینی، آلودگی هوا، تخریب محیط زیست، ترافیک، کارتن‌خواب‌ها، کودکان کار و آلودگی صوتی دارد که باید برای رسیدگی به این وضعیت اقداماتی انجام شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی، بحث انتقال پایتخت سیاسی مطرح شد که برای رسیدن به این مهم باید سدها را از میان برداشت؛ لذا استانداری تهران باید با همکاری دستگاه ها کمیته‌ای را برای انتقال پایتخت سیاسی، اداری و تجاری تهران در نظر گیرد.

وی در ادامه تذکر خود از اینکه نام یکی از خیابان‌های تهران به نام حمید سبزواری انتخاب شده، تقدیر و تشکر کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet