هدر موبایل
1395/03/23 13:21:13
سرویس صحن
جعفرزاده ایمن‌آبادی در تذکر شفاهی؛

تمرکز وزارت ورزش بر دو تیم فوتبال پایتخت، موجب بی‌توجهی و تضعیف تیم داماش گیلان شد

نماینده مردم رشت در مجلس دهم ضمن انتقاد از بی‌توجهی وزارت ورزش به تیم داماش گفت: تمرکز وزارت ورزش بر دو تیم فوتبال بزرگ تهران موجب بی‌توجهی و تضعیف تیم داماش شد.
تمرکز وزارت ورزش بر دو تیم فوتبال پایتخت، موجب بی‌توجهی و تضعیف تیم داماش گیلان شد نماینده مردم رشت در مجلس دهم ضمن انتقاد از بی‌توجهی وزارت ورزش به تیم داماش گفت: تمرکز وزارت ورزش بر دو تیم فوتبال بزرگ تهران موجب بی‌توجهی و تضعیف تیم داماش شد. https://cdn.icana.ir/d/019/77241.jpg تمرکز,وزارت,ورزش,بر,دو,تیم,فوتبال,پایتخت،,موجب,بی‌توجهی,و,تضعیف,تیم,داماش,گیلان,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 23 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: استان گیلان یک قرن سابقه تشکیلات ورزشی دارد؛ 75 سال سابقه باشگاه‌داری و 72 سال سابقه تشکیل هیات های ورزشی.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان اینکه سرانه ورزشی در کشور به طور متوسط 77 صدم مترمربع است، گفت: سرانه ورزشی در استان گیلان نیم متر مربع و در شهر رشت 23 صدم مترمربع است؛ بنابراین وزیر ورزش و جوانان باید ظلم وارد شده بر ورزش گیلان را جبران کند.

وی ضمن انتقاد از ادغام وزارت ورزش و جوانان گفت: ادغام این دو وزراتخانه موجب بی‌توجهی به حوزه جوانان شده؛ ضمن آنکه تمرکز بر دو تیم فوتبالی بزرگ تهرانی نیز موجب بی‌توجهی به تیم فوتبال داماش و تضعیف آن شده است.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود: وزارت ورزش و جوانان به تیم فوتبال داماش جهت ارتقا به دسته های بالاتر توجه کند و با حمایت از تیم سپیدرود از جوانان این منطقه، اقدام بزرگی در راستای حمایت از جوانان استان گیلان انجام دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: داماش هنوز زنده است و در فصل بعدی به دسته بالاتری خواهد رفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet