هدر موبایل
1395/03/23 13:23:36
سرویس صحن
حسن‌پور بیگلری در تذکر شفاهی:

استان کرمان به‌عنوان پایتخت اقتصادی کشور اعلام شود

نماینده سیرجان در مجلس از رئیس جمهور درخواست کرد تا برای رفع مشکلات و معضلات شهر تهران، پایتخت اقتصادی را از این شهر جدا کرده و به استان کرمان منتقل کند.
استان کرمان به‌عنوان پایتخت اقتصادی کشور اعلام شود نماینده سیرجان در مجلس از رئیس جمهور درخواست کرد تا برای رفع مشکلات و معضلات شهر تهران، پایتخت اقتصادی را از این شهر جدا کرده و به استان کرمان منتقل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201601109886015289.jpg استان,کرمان,به‌عنوان,پایتخت,اقتصادی,کشور,اعلام,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهباز حسن‌پور بیگلری در نشست علنی امروز (یکشنبه 23 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: بیکاری، فقر و نابرابری‌ اجتماعی از موضوعاتی است که بارها و بارها تذکر داده‌ایم اما برای رفع آنها اقداماتی انجام نشده است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس جمهور افزود: چرا پایتخت اقتصادی کشور از پایتخت سیاسی آن جدا نمی‌شود؟ در حالی که یکی از راه‌های رسیدگی به معضلات تهران آن است که پایتخت سیاسی از پایتخت اقتصادی جدا شود.

وی بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان کرمان پیشنهاد می‌شود تا استان کرمان را به‌عنوان پایتخت اقتصادی کشور اعلام کنید زیرا از صدها ظرفیت و پتانسیل برخورداراست./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet