هدر موبایل
1395/03/23 13:39:21
سرویس صحن
نقوی حسینی در تذکر شفاهی:

دولت از حقوق نجومی مدیران بکاهد تا بتواند پاداش فرهنگیان را پرداخت کند/ تعطیلی زنجیره‌‌ای کارخانه‌های تولیدی

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعطیلی کارخانه ارج و قند ورامین گفت: تعطیلی زنجیره‌ای کارخانه‌ها در جریان است و هیچ اراده‌ای برای جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی وجود ندارد.
دولت از حقوق نجومی مدیران بکاهد تا بتواند پاداش فرهنگیان را پرداخت کند/ تعطیلی زنجیره‌‌ای کارخانه‌های تولیدی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعطیلی کارخانه ارج و قند ورامین گفت: تعطیلی زنجیره‌ای کارخانه‌ها در جریان است و هیچ اراده‌ای برای جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/124331.jpg دولت,از,حقوق,نجومی,مدیران,بکاهد,تا,بتواند,پاداش,فرهنگیان,را,پرداخت,کند/,تعطیلی,زنجیره‌‌ای,کارخانه‌های,تولیدی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید حسین نقوی حسینی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 23 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود به رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش گفت: پاداش پایان خدمت فرهنگیان با این مشکلات سخت معیشتی، پرداخت نمی‌شود و برخی فرهنگیان حدود یک سال تا 9 ماه بازنشسته شده‌اند اما پاداش آن‌ها پرداخت نشده است. دولت کمی از حقوق نجومی مدیران کم کند تا پاداش فرهنگیان پرداخت شود.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعطیلی کارخانه‌های ارج و قند ورامین و همچنین اخراج شدن 400 کارگر کارخانه کاله افزود: سلسله تعطیلی زنجیره‌‌ای کارخانه‌ها در جریان است و بارها در خصوص کارخانه قند ورامین از تریبون مجلس تذکر داده شد اما هیچکس از دولت تماس نگرفت که موضوع چیست و چرا این کارخانه تعطیل شده است.

نقوی حسینی ادامه داد: انتظار این بود که وزیر صنعت موضوع تعطیلی کارخانه را از نماینده پیگیری کند اما هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اراده‌ای برای جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی وجود ندارد و بسیاری از کارگران شغل خود را از دست داده‌اند.

پزشکیان در پاسخ به تذکر شفاهی نقوی حسینی گفت: روال این است که تذکرات از صحن علنی مجلس داده شود و مسئولان اجرایی این تذکرات را بشنوند اما گاها این تذکرات شنیده نمی‌شود؛ لذا در هیات رئیسه تلاش خواهد شد که تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی پیگیری ‌شود و نتایج نیز خدمت نمایندگان اعلام ‌شود./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet