هدر موبایل
1395/03/23 14:29:06
سرویس استان ها

اهمیت دادن به صنعت اصلی‌ترین وظیفه مسئولان است

نماینده کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی آمده است که ایشان با توجه به شعار سال و تأکید مقام معظم رهبری گفت: اصلی‌ترین وظیفه ما اهمیت به صنعت و تولید در حال حاضر است.
اهمیت دادن به صنعت اصلی‌ترین وظیفه مسئولان است نماینده کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی آمده است که ایشان با توجه به شعار سال و تأکید مقام معظم رهبری گفت: اصلی‌ترین وظیفه ما اهمیت به صنعت و تولید در حال حاضر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103193697811.jpg اهمیت,دادن,به,صنعت,اصلی‌ترین,وظیفه,مسئولان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیدجوادساداتی نژاد؛ نماینده کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی آمده است که ایشان با توجه به شعار سال و تأکید مقام معظم رهبری گفت: اصلی‌ترین وظیفه ما اهمیت به صنعت و تولید در حال حاضر است.

سید جواد ساداتی‌نژاد صبح شنبه در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان آران و بیدگل افزود: ما باید هوای صنعت را داشته باشیم و دلیل آن هم ایجاد اشتغال و رونق تولید داخل است. اهمیت به صنعت، اصلی‌ترین وظیفه در حال حاضر است.

وی با بیان اینکه ما در برهه زمانی حساسی هستیم و صنعت ما بسیار نحیف و ضعیف شده است گفت: ادارات ما نباید در زمینه صنعت سخت گیری کنند و کارخانه ای را صرفأ برای پرداخت نکردن پول آب، برق، گاز و مالیات تعطیل کنند.

ساداتی نژاد تصریح کرد: ادارات و نهادهای دولتی شهرستان هم باید بخاطر شرایط خاص اقتصادی، پیمانکاری های خود را به پیمانکاران بومی واگذار کنند چون مردم نیاز به کار و اشتغال دارند.

وی در پایان تأکید کرد: امسال ادارات و نهادهای دولتی نهایت همکاری و تعامل در زمینه کمک به صنعتگران را داشته باشند تا صنعت ما به جایگاه واقعی خود برسد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet