شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/03/23 15:29:50
سرویس سیاسی
کیخا:

منافع مشترک کشورهای حامی تروریسم دلیل حمایت آنها از یکدیگر است

نماینده مردم زابل در مجلس معتقد است آمریکایی‌ها برای حفظ منافع مشترک روی جنایات آل سعود سرپوش می‌گذارند.
منافع مشترک کشورهای حامی تروریسم دلیل حمایت آنها از یکدیگر است نماینده مردم زابل در مجلس معتقد است آمریکایی‌ها برای حفظ منافع مشترک روی جنایات آل سعود سرپوش می‌گذارند. https://cdn.icana.ir/d/019/55221.jpg منافع,مشترک,کشورهای,حامی,تروریسم,دلیل,حمایت,آنها,از,یکدیگر,است Icana

احمدعلی کیخا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با محکوم کردن حمایت‌های بین المللی از عربستان گفت: منطقه سیستان و بلوچستان نیز متأثر از سیاست های عربستان شده و حمایت های این کشورها از گروه های تروریستی حتی در مقیاس محلی، مناطقی از ایران، افغانستان و پاکستان را تحت الشعاع قرار داده و زمینه تشنج و ناامنی را فراهم کرده است.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه نقش تغذیه کنندگی مالی و فکری عربستان برای تروریست‌ها برکسی پوشیده نیست، گفت: آمریکایی ها آل سعود را مورد حمایت قرار می دهند و روی واقعیات سرپوش می گذارند که این موضوع به علت منافع مشترک آنهاست.

وی در ادامه با بیان اینکه محکومیت عربستان تفاوتی با محکومیت آمریکا در مجامع بین المللی ندارد، گفت: اگر عربستان در لیست سیاه باشد، مانند این است که آمریکا نیز در این لیست باشد چرا که همگان به این امر واقف هستند که آمریکا از حامیان اصلی سعودی و سیاست های آنها در منطقه است.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به محکومیت ایران به مصادره اموال کشورمان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی به دلیل اینکه حزب الله برای دفاع از خود فردی را کشته و اقوام وی در کانادا از ایران برای حمایت از حزب الله شکایت کرده اند، محکوم می شود که در هیچ جای دنیا چنین قاعده ای نیست لذا منافع مشترک برخی کشورها باعث می شود کشورهای دوست را محکوم نکنند تا خود محکوم نشوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet