هدر موبایل
1388/02/15 10:47:00
سرویس سیاسی
مجلس و دهمین انتخابات ریاست جمهوری -7

نماینده تبریز :اگرکشور درمسیر برنامه های واقعی قرار گیرد چشم اندازهای روشن تری را می توانیم شاهد باشیم

**نماینده تبریز با بیان اینکه درانتخابات ریاست جمهوری معمولا بر مبانی نقطه ای و احساسی تاکید می شود گفت : اگرکشور درمسیر برنامه های واقعی قرار گیرد چشم اندازهای روشن تری را در برابر اداره قوه مجریه می توانیم شاهد باشیم .

محمد حسین فرهنگی نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه در گفتگو با خبر نگار خانه ملت با بیان اینکه شعارکاندیداهای ریاست جمهوری بایدجای خود را به برنامه های فرایندی بدهند گفت :در این صورت نخبگان راحت تر می توانند انتخاب کنند .‌ 

وی اظهار داشت : نامزدهای ریاست جمهوری باید به طور مشخص اعلام نمایند که در ابعاد مختلف اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی و سیاسی و ...بخش سلامت چه ایده هایی دارند و چه موضوعاتی را به عنوان برنامه های خود پذیرفته اند تا مردم بتوانند با سهولت تشخیص دهند وبه انتخاب دست بزنند .
 
وی با بیان اینکه سخن گفتن به تنهایی کافی نمی باشد گفت : مسلما مردم به توانمند یهای افراد و سوابق اجرایی و صادق بودن آنها در پایبندی به دیدگاهها و برنامه هایشان به طور گسترده تر توجه خواهند کرد .‌‌

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه  اظهارداشت : ترکیبی از توانمندیها و برنامه های نامزدها و برنامه های یی که به صورت فرایندی مطرح می شوند کمک فراوانی به مردم خواهند داشت .

عضو کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی کاهش تصدی گری دولتی با برنامه های مشخص، توجه به رفاه عمومی در کنار ایجاد بازار رقابتی در حوزه های مختلف ، رفع موانع تولید ، تاکید ویژه بر توسعه تولید در بخش های مختلف در کنار خدمات و افزایش رشد اقتصادی در کشور را از رئوس مختلف ایده های نامزدهای ریاست جمهوری ذکر کرد .

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه افزود: در بحث شتاب عمران و توسعه زیر ساخت ها ما می توانیم شاهد اتفاقات بهتری باشیم چنانکه در دولت فعلی نسبت به دوره های قبل چنین موضوعی را ملاحظه نمودیم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet