هدر موبایل
1386/04/12 14:09:00
سرویس فرهنگی
نایب رییس مجلس شورای اسلامی:

حماسه دفاع مقدس از نتایج تدبیر جمهوری اسلامی ایران است

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: حماسه دفاع مقدس از نتایج تدبیر جمهوری اسلامی ایران است و هرکجا ایران تدبیر داشته است، انقلاب کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن ابوترابی در مراسم بزرگداشت شهید هاشمی سنجانی و یکصد شهید سنجان اراک در مصلای این شهر گفت: در واقعه و حادثه‌ هفتم تیر چهره‌ واقعی منافقان در دشمنی با اسلام و انقلاب اسلامی برای مردم مشخص شد.

وی با اشاره به خصوصیات شهدا و مومنان تصریح کرد: داشتن حیا، وفاداری، تدبیر، حسن خلق و آزادگی از خصوصیات شهدا و مومنان است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی افزود: دستیابی به انرژی هسته‌ای و حماسه‌ دفاع مقدس از نتایج تدبیر جمهوری اسلامی ایران است؛ ایران هرکجا تدبیر داشته است، انقلاب کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی در ادامه با اشاره به مسائل اقتصادی کشور و با بیان این که اگر امروز درآمد ارزی ایران از حوزه‌ تولید و صادرات کالا بیش‌تر از درآمد نفت بود نشانه‌ای از بیکاری دیده نمی‌شد، اظهار کرد: اگر واقعیات به صورت شفاف به مردم گفته شود مردم در تعامل با دولت خواهند بود و در نتیجه بر مشکلات فائق می‌شویم.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: همه باید با صبر و درایت به مساله سهیمه‌بندی واقعی سوخت در کشور کمک کنند تا نگرانی‌ها برطرف شود.

در ادامه این مراسم نماز مغرب و عشاء به امامت آیت‌الله احمد محسنی گرکانی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اقامه شد و هم چنین ابراهیم طاهری، مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی به بیان خاطرات خود در دوران دفاع مقدس پرداخت.

گفتنی است حاجی مجید بادکوبه مداح این مراسم بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet