هدر اصلی
1395/03/23 18:34:36
سرویس سیاسی
قاضی زاده هاشمی مطرح کرد؛

نشست هیأت رئیسه مجلس امروز برگزار شد/ بررسی پیشنهاد تغییر کمیسیون بندی های مجلس

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: پیشنهادی در خصوص تغییر کمیسیون بندی های مجلس شورای اسلامی در این نشست بررسی شد.
نشست هیأت رئیسه مجلس امروز برگزار شد/ بررسی پیشنهاد تغییر کمیسیون بندی های مجلس عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: پیشنهادی در خصوص تغییر کمیسیون بندی های مجلس شورای اسلامی در این نشست بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102151444761.jpg نشست,هیأت,رئیسه,مجلس,امروز,برگزار,شد/,بررسی,پیشنهاد,تغییر,کمیسیون,بندی,های,مجلس, Icana

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص جلسه امروز هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این جلسه موضوعات متنوعی بحث شد که از جمله آن ها، مسائل مربوط به نمایندگان مجلس دهم در شروع کار بود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: موضوعات دیگر مانند دستور جلسات، دستور صحن، پیگیری حادثه درگیری معاون پارلمانی وزرات جهاد کشاورزی و یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از جمله مسائل مورد بحث در جلسه هیئت رئیسه امروز بود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: موضوع دیگری که مورد بررسی قرار گرفت این بود که اصلاحاتی در آئین نامه که مربوط به کمیسیون های مجلس است به وجود آید.

قاضی زاده هاشمی گفت: مقرر شد تا در خصوص ساختار و تعداد کمیسیون ها اصلاحاتی انجام شود و یک پیشنهاد نیز این بود که کمیسیون بندی ها در مجلس شورای اسلامی تغییر پیدا کند که البته این موضوع اضطراری نیست و می توان در فرصت های بعد بیشتر به آن پرداخت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet