هدر موبایل
1395/03/24 11:03:34
سرویس اقتصادی
قاضی پور:

هیچ مسامحه ای با موضوع حقوق های میلیونی نشود/افزایش فاصله غنی و فقیر نتیجه حقوق های نجومی است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با انتقاد از وجود فیش های حقوقی نجومی در کشور، گفت: باید هر چه سریع تر این حقوق های میلیونی مشخص و پول ها به خزانه برگشت داده شود.
هیچ مسامحه ای با موضوع حقوق های میلیونی نشود/افزایش فاصله غنی و فقیر نتیجه حقوق های نجومی است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با انتقاد از وجود فیش های حقوقی نجومی در کشور، گفت: باید هر چه سریع تر این حقوق های میلیونی مشخص و پول ها به خزانه برگشت داده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/65445.jpg هیچ,مسامحه,ای,با,موضوع,حقوق,های,میلیونی,نشود/افزایش,فاصله,غنی,و,فقیر,نتیجه,حقوق,های,نجومی,است Icana

نادر قاضی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از وجود فیش های حقوقی نجومی در کشور، گفت: چنین فیش هایی نشان از بی توجهی برخی مسئولان به رعایت انصاف و عدالت در پرداخت ها دارد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پرداخت حقوق های چند ده میلیونی یا چند صد میلیونی به برخی مدیران با هیچ منطقی سازگار نیست، افزود: متاسفانه در حالی که بسیاری از کارگران ما به نان خود با کم بودن حقوق محتاج هستند انتشار اخباری مبنی بر حقوق 234 میلیونی بی اعتمادی مردم به مسئولان را موجب می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه پیگیری حقوق های میلیونی برخی مدیران باید در اولویت رسیدگی قرار بگیرد، تصریح کرد: مدیرانی که هنوز فیش حقوقیشان برملا نشده باید بدانند که با پیگیری ها و نظارت های دقیق دیگر چیزی در ابهام باقی نخواهد ماند.

قاضی پور ادامه داد: پرداخت حقوق های نجومی به افرادی خاص فاصله میان غنی و فقیر را در جامعه بیشتر کرده و به ایجاد فاصله طبقاتی بیشتر می انجامد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس دهم، با اشاره به دستور ویژه رئیس مجلس و همچنین رئیس جمهور برای پیگیری حقوق های نجومی، گفت: باید با پیگیری های مستمر نقاط پنهان در خصوص چنین فیش هایی مشخص شده و بیت المال به خزانه برگردد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: حقوق های نجومی برخی مدیران حق مسلم تمام مردم بوده و باید برای بازپس گیری آن اقدامات به موقعی صورت بگیرد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet