هدر موبایل
1395/03/24 10:17:21
سرویس صحن
فلاحتی مطرح کرد:

ملی اعلام کردن اراضی کشاورزی، مشکلات بسیاری را برای کشاورزان رقم زد

نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس دهم ملی اعلام کردن اراضی کشاورزی را مقدمه افزایش مشکلات کشاورزان دانست و از بی رونق شدن زعفران و زرشک در منطقه قائنات انتقاد کرد.
ملی اعلام کردن اراضی کشاورزی، مشکلات بسیاری را برای کشاورزان رقم زد نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس دهم ملی اعلام کردن اراضی کشاورزی را مقدمه افزایش مشکلات کشاورزان دانست و از بی رونق شدن زعفران و زرشک در منطقه قائنات انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605107553363448.jpg ملی,اعلام,کردن,اراضی,کشاورزی،,مشکلات,بسیاری,را,برای,کشاورزان,رقم,زد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فرهاد فلاحتی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 24 خرداد) مجلس شورای اسلامی، پس از گزارش وزیر جهاد کشاورزی در صحن علنی، گفت: خشکسالی امان مردم قائنات را برده چراکه 16 سال انتظار برای بهبود وضعیت دامداری در این منطقه کم نیست.

نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: دام در این منطقه به قیمت مناسب خریداری نمی‌شود و آذوقه مناسب نیز به آن‌ها داده نمی‌شود. زعفران و زرشک نیز که دو محصول عمده کشاورزی در این منطقه است بی‌رونق شده است.

وی ضمن یادآوری تعطیلی جشنواره محصولات زعفران و زرشک در قائنات گفت: با ملی اعلام کردن اراضی کشاورزی، مشکلات بسیاری ایجاد شده است.

نماینده مردم قائنات و زیرکوه یادآور شد: دامداران در آستانه ورشکستگی هستند لذا وزارتخانه جهاد کشاورزی اقدامات لازم را انجام دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet