شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/02/15 11:05:00
سرویس سیاسی
مجلس و دهمین انتخابات ریاست جمهوری -8

نورا: انتظار می‌رود دولت دهم اقدامات جدی‌تری را برای گسترش تامین اجتماعی و رفاه انجام دهد

**عباسعلی نورا گفت: تامین اجتماعی در سند چشم انداز همه دولت‌ها پیش رو است و انتظار می‌رود که دولت دهم نیز به گسترش تامین اجتماعی و رفاه اقدامات جدی‌تری را انجام دهد.

عباسعلی نورا عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، توقعات اقتصادی مردم از کاندیداهای دوره دهم ریاست جمهوری را مسایلی همانند اشتغال، یارانه، آموزش رفاه و تامین اجتماعی ذکر کرد و گفت: رئیس جمهور باید از متن مردم باشد و خوی مرفه‌نشینی نداشته باشد، تا بتواند مسایل معیشتی مردم را فراهم آورد.

نماینده زابل با اشاره به اینکه اشتغال از جمله اولویت‌های مردم است گفت: رکود اقتصادی که در کشور به وجود آمده به گفته کارشناسان در آینده موجب ایجاد تورم لجام گسیخته خواهد شد. مردم، انتظار دارند که قدرت خریدشان در شرایط مذکور حفظ شود.

نورا امنیت محیط کسب و کار و سرمایه گذاری را از دیگر اولویت‌ها و دغدغه‌های اقتصادی مردم دانست و گفت: در حال حاضر رکود اقتصادی باعث شده که تورم تا حدی مهار شود اما مردم در برخی اقلام همچنان با گرانی دست به گریبان هستند انتظار می‌رود منتخب مردم در دوره دهم ریاست جمهوری نسبت به این دغدغه‌ها حساس بوده اقدامات اساسی را انجام دهد.

وی تصریح کرد: توسعه بازار سرمایه در کنار تقویت بازار پولی و همچنین رشد صادرات نفتی باید از جمله اولویت‌های دولت دهم باشد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خاتمه تصریح کرد:هنوز کاندیداهای ریاست جمهوری به جز یک نفر اولویت‌های اقتصادی خود را مشخص نکرده‌اند و امیداریم با نزدیکتر شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری کاندیداها اولویت‌های اقتصادی خود را روشن‌تر و شفاف‌تر بیان کنند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet