هدر موبایل
1395/03/24 11:26:40
سرویس سیاسی
نقوی حسینی خبر داد:

نخستین جلسه کمیسیون امنیت ملی، یکشنبه 30 خرداد/تشریح دستورکار کمیسیون

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از برگزاری نخستین جلسه این کمیسیون در روز یکشنبه هفته آینده خبر داد.
نخستین جلسه کمیسیون امنیت ملی، یکشنبه 30 خرداد/تشریح دستورکار کمیسیون عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از برگزاری نخستین جلسه این کمیسیون در روز یکشنبه هفته آینده خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/110850.jpg نخستین,جلسه,کمیسیون,امنیت,ملی،,یکشنبه,30,خرداد/تشریح,دستورکار,کمیسیون Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تعیین تکلیف اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس دهم، اظهار داشت: با توجه به اینکه شعب همچنان جلسه دارند و ترکیب کمیسیون های دیگر همچنان مشخص نشده است، بنابراین نخستین جلسه کمیسیون امنیت به هفته بعد موکول شود.

نماینده مردم ورامین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: با این حساب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی یکشنبه 30 خرداد نخستین جلسه خود را با دستور کار تعیین هیات رئیسه کمیسیون برگزار خواهد کرد.

وی به اولویت های کمیسیون امنیت در دوره مجلس دهم اشاره کرد و گفت: بعد از مشخص شدن ترکیب هیات رئیسه کمیسیون، اولویت ما بررسی و مباحث اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به موضوع بررسی برجام در این کمیسیون نیز اشاره کرد و اظهار داشت: این کمیسیون به طور ذاتی ناظر بر اجرای برجام است و موضوع مستمری  دستور کار ما در کمیسیون خواهد بود./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet