هدر اصلی
1395/03/24 14:13:10
سرویس صحن
حسن‌نژاد:

آقای وزیر! حق انتقاد از مشکلات را ندارید؛ باید پاسخگوی مشکلات باشید

نماینده مردم مرند و جلفا با بیان اینکه قرارداد مردم در رابطه با مسکن مهر با دولت بود نه رئیس دولت، خطاب به وزیر راه گفت: شما ۳ سال است وزیر راه و شهرسازی هستید؛ حق انتقاد از مشکلات را ندارید بلکه باید پاسخگوی مشکلات باشید.
آقای وزیر! حق انتقاد از مشکلات را ندارید؛ باید پاسخگوی مشکلات باشید نماینده مردم مرند و جلفا با بیان اینکه قرارداد مردم در رابطه با مسکن مهر با دولت بود نه رئیس دولت، خطاب به وزیر راه گفت: شما 3 سال است وزیر راه و شهرسازی هستید؛ حق انتقاد از مشکلات را ندارید بلکه باید پاسخگوی مشکلات باشید. https://cdn.icana.ir/d/019/79810.jpg آقای,وزیر!,حق,انتقاد,از,مشکلات,را,ندارید؛,باید,پاسخگوی,مشکلات,باشید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد حسن‌نژاد در نشست علنی امروز (دوشنبه 24 خرداد) مجلس شورای اسلامی درخصوص گزارش وزیر راه و شهرسازی در صحن علنی، خطاب به وی گفت: سخنرانی امروز شما من را به یاد 3 سال گذشته و جلسه رأی اعتماد انداخت. اکنون شما 3 سال است وزیر راه و شهرسازی هستید و حق انتقاد از مشکلات را ندارید و باید پاسخگوی مشکلات باشید.

وی ادامه داد: همانگونه که حضرت آقا فرمودند «در اقتصاد مقاومتی تاکید به توانمندی‌های داخلی داشته، اما با خارج ارتباط داشته باشیم» چه در توانمندسازی داخلی و چه ارتباط با خارج نقش اساسی دارد.

حسن‌نژاد افزود: در بحث کاهش هزینه تولید و رساندن محصول به بازارهای جهانی نیز نقش مهمی دارد، در حالی که روستاها کانون تولید هستند و اما وزارت راه و شهرسازی علی‌رغم اینکه اعتبار خوبی نیز در بودجه سال 94 دریافت کرد اما اقدام خاصی انجام نداده است. بنابراین آقای وزیر باید در رابطه با عدم تخصیص یک درصد مالیاتی که برای راه‌های روستایی کنار گذاشته شده بود، توضیح دهد.

نماینده مرند و جلفا ادامه داد: ارتباط با خارج باید بگویم؛ عده ای جاده شمال به جنوب، شرق به غرب، ایران را از روی بی‌تدبیری خارج کرده بودند، اما شما هم کار خاصی انجام نداده‌اید. راه‌آهن باکو-تفلیس در حال راه‌اندازی است اما ایران عملا آن را از جاده شرق و غرب حذف کرده یعنی جاده ابریشم از ایران خارج شده و از کشورهای اطراف به اروپا می‌رسد و چندین پروژه حمل و نقل ریلی نیمه کاره مانده است.

وی اضافه کرد: آزادراه تهران- بازرگان 10 سال است متوقف شده است و چندین آزادراه دیگر نیز این شرایط را دارند.

نماینده مرند و جلفا درباره مسکن مهر گفت: ملت با دولت قرارداد بستند نه با رئیس دولت، و تعهد دولت قبلی را دولت فعلی باید تمام کند چراکه مساکن تحویل داده شده به لحاظ انشعابات بسیار مشکل دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet