هدر موبایل
1395/03/24 14:18:54
سرویس صحن
هاشمی در تذکر شفاهی:

لزوم رسیدگی به وضعیت کارگران شلاق‌خورده/ رئیس جمهور گروه ویژه به منطقه اعزام کند

نماینده مردم تکاب در مجلس، با اشاره به بازتاب رسانه‌ای و نقض حقوق کارگران در روزهای اخیر، تاکید کرد: رئیس جمهور باید به وظیفه قانونی خود عمل کرده و از حقوق مردم صیانت و با اعزام گروه ویژه به منطقه به مسائل کارگران رسیدگی کند.
لزوم رسیدگی به وضعیت کارگران شلاق‌خورده/ رئیس جمهور گروه ویژه به منطقه اعزام کند نماینده مردم تکاب در مجلس، با اشاره به بازتاب رسانه‌ای و نقض حقوق کارگران در روزهای اخیر، تاکید کرد: رئیس جمهور باید به وظیفه قانونی خود عمل کرده و از حقوق مردم صیانت و با اعزام گروه ویژه به منطقه به مسائل کارگران رسیدگی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/53918.jpg لزوم,رسیدگی,به,وضعیت,کارگران,شلاق‌خورده/,رئیس,جمهور,گروه,ویژه,به,منطقه,اعزام,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، همایون هاشمی در نشست علنی امروز (دوشنبه 24 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس دولت و وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: باید به وضعیت معادن طلا و سنگ در استان آذربایجان‌غربی خصوصاً شهر تکاب رسیدگی شود.

نماینده مردم تکاب، شاهین‌دژ و میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به بازتاب رسانه‌ای و نقض حقوق کارگران و پیگیری‌های بنده، باید به مسئله رسیدگی به وضعیت کارگران توجه شود و اثرات نامطلوب ضعف در بخش صنعت و مشکلات معیشتی مردم باید مورد توجه مسئولان مربوطه باشد.

هاشمی تاکید کرد: رئیس جمهور باید به وظیفه قانونی خود عمل کرده و از حقوق مردم صیانت و با اعزام گروه ویژه به منطقه به مسائل کارگران رسیدگی کند.

نماینده مردم تکاب، شاهین‌دژ و میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: مشکلات زیست محیطی، تخریب زمین‌های کشاورزی و جاده‌ها، بیکاری بالای 60 درصد، آلودگی آب و... باعث رنجش خاطر مردم منطقه شده است و وزیر راه و شهرسازی باید به وضعیت جاده‌های جنوب آذربایجان‌غربی که به قتلگاه مردم تبدیل شده است، رسیدگی ویژه کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet