هدر موبایل
1395/03/24 14:24:50
سرویس صحن
همتی در تذکر شفاهی:

استان سمنان؛ دارای پایین‌ترین رتبه سرمایه‌گذاری در کشور

نماینده سمنان در مجلس با بیان اینکه استان سمنان ظرفیت تبدیل به پایتخت سیاسی را دارد، گفت: رتبه استان در سرمایه‌گذاری از سال ۸۹ تاکنون بسیار نزول کرده است.
استان سمنان؛ دارای پایین‌ترین رتبه سرمایه‌گذاری در کشور نماینده سمنان در مجلس با بیان اینکه استان سمنان ظرفیت تبدیل به پایتخت سیاسی را دارد، گفت: رتبه استان در سرمایه‌گذاری از سال 89 تاکنون بسیار نزول کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101286275868.jpg استان,سمنان؛,دارای,پایین‌ترین,رتبه,سرمایه‌گذاری,در,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد همتی در نشست علنی امروز (دوشنبه 24 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با تبریک قهرمانی تیم ملی کشتی در جام جهانی گفت: با توجه به برکت استقامت و بصرت مردم غیور و رهبری‌های خردمندانه رهبر انقلاب و برنامه‌ریزی‌های منطقی دولت تدبیر و امید، کشور اسلامی‌مان به سمت ثبات و اعتدال حرکت می‌کند باید حرکت‌های توسعه‌ای شتاب گرفته و از این فرصت حداکثر استفاده شود.

وی با بیان اینکه سیاست‌های انقباضی و اقتصادی در این راستا باید کاهش داده شود تا مشکل عظیم بیکاری از بین رود، درخصوص مسائل حوزه انتخابیه خود گفت: استدعا دارم مصوبات سفر ریاست جمهور به استان ابلاغ و بودجه تخصیص داده شود تا در همین راستا وضعیت اقتصادی استان بهبود یابد.

وی درخصوص قول‌های رئیس جمهور درباره حل مشکل آب استان و حوزه انتخابیه خود و انتقال آب دریای خزر گفت: حدود 2 ماه از قول ریاست جمهور مبنی بر اینکه طی چند هفته مشکل حل خواهد شد می‌گذرد اما هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

وی در ادامه توسعه استان سمنان را با توجه به ویژگی‌های خاصی که دارد و از جمله اینکه به عنوان چهارراه طلایی مطرح شده، ضروری دانست.

وی در پایان عنوان کرد: رتبه استان سمنان در سرمایه‌گذاری در سال 89 حدود 6 بوده که الان به پایین‌ترین رده در کشور نزول کرده است، اگر این شرایط در استان مهیا شود یکی از گزینه‌های مناسب برای انتقال پایتخت سیاسی خواهد بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet