هدر اصلی
1395/03/24 14:32:00
سرویس صحن
جاسمی در تذکر شفاهی؛

شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه رو به زوال و ورشکستگی است

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه شهرک های صنعتی استان کرمانشاه رو به زوال و ورشکستگی است، گفت:پالایشگاه آناهیتا پس از ۵ سال شروع فعالیت تنها ۴ درصد پیشرفت فیزیکی و عملیاتی داشته است.
شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه رو به زوال و ورشکستگی است نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه شهرک های صنعتی استان کرمانشاه رو به زوال و ورشکستگی است، گفت:پالایشگاه آناهیتا پس از 5 سال شروع فعالیت تنها 4 درصد پیشرفت فیزیکی و عملیاتی داشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103029722463.jpg شهرک‌های,صنعتی,استان,کرمانشاه,رو,به,زوال,و,ورشکستگی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید قاسم جاسمی در نشست علنی امروز(دوشنبه 24 خرداد ماه) در تذکر شفاهی خود، ضمن تبریک به مناسبت قهرمانی کشتی گیران فرنگی کار کشور در تذکری خطاب به رییس جمهور، گفت:مردم غرب کشور چشم امید به قول ها و  مساعدت های شما در طول سه سال گذشته دوخته اند، بیش از گذشت هزار و 100 روز از ریاست شما هنوز به این استان سفر نکرده اید.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه استان کرمانشاه رتبه اول بیکاری را به خود اختصاص داده است، افزود:از نظر میزان طلاق، بزهکاری و اعتیاد شرایط نا مناسبی دارد و شهرک های صنعتی رو به زوال و ورشکستگی است.

جاسمی با اشاره به نقش موثر استان کرمانشاه در دفاع مقدس ادامه داد:این استان بیش از هزار و 300 بار مورد بمباران وحشیانه قرار گرفته و بیش از 350 کیلومتر مرز مشترک با استان عراق دارد، که ده ها هزار نفر رزمنده در مناطق مرزی این استان حضور دارند.

وی با بیان اینکه رفع مشکلات عمده از جمله تحقق مصوبات مقام معظم رهبری از سال 90 تا کنون محقق نشده است، اظهار کرد: پالایشگاه آناهیتا پس از 5 سال شروع فعالیت تنها 4 درصد پیشرفت فیزیکی و عملیاتی داشته است و راه آهن ملایر به کرمانشاه تنها 5 درصد از کار آن انجام شده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، خواستار ایجاد منطقه آزاد تجاری در مرزها و تخصیص آب مرزی سیروان به مناطق سردسیر منطقه شد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet