هدر موبایل
1395/03/24 14:27:13
سرویس صحن
طیار مطرح کرد:

انتقاد از امتناع مسئولان برای خرید محصولات کشاورزی به بهانه تولید بسیار

نماینده مردم گبندکاووس در مجلس دهم از عملکرد وزارتخانه جهاد کشاورزی هنگام خرید محصولات گندم و جو انتقاد کرد.
انتقاد از امتناع مسئولان برای خرید محصولات کشاورزی به بهانه تولید بسیار نماینده مردم گبندکاووس در مجلس دهم از عملکرد وزارتخانه جهاد کشاورزی هنگام خرید محصولات گندم و جو انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103674777585.jpg انتقاد,از,امتناع,مسئولان,برای,خرید,محصولات,کشاورزی,به,بهانه,تولید,بسیار Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، قره جه طیار در نشست علنی امروز (دوشنبه، 24 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: فصل برداشت محصولات کشاورزی از جمله گندم و جو است و با توجه به وضعیت نسبتا خوب زراعی، افزایش میزان برداشت محصولات به خصوص در استان گلستان کاملا مشهود بود لذا ایجاب می‌کرد مسئولان در وزارتخانه، سازمان غله و شرکت پشتیبانی امور دام برای جلوگیری از صف‌های طویل کامیون‌ها و سرگردانی کشاورزان تدابیری اتخاذ می‌شد.

نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس گفت: در شهرستان گنبدکاووس، خرید 350 هزار تن گندم و 90 هزار تن جو پیش بینی شده بود با این وجود تنها 12 مرکز خرید گندم و 5 مرکز خرید جو در نظر گرفته شده است.

وی افزود: بی‌تدبیری مذکور موجب ضرر کشاورزان شده است، در مورد خرید جو نیز از تحویل مقداری از محصول کشاورزان امتناع کرده چرا که میزان تولید بیش از میزان پیش بینی مسئولان بوده است.

طیار در خصوص واریز سریع و به موقع جو و گندم های خریداری شده نیز تذکر داد و گفت: از پرداخت حدود 33 درصد از مبالغ گندم های خریداری شده تشکر می‌کنم اما چشم امید کشاورزان در طول 9ماه، کاشت و برداشت به این مبلغ واریزی است؛ لذا ضروری است با پرداخت سریع تولیدکنندگان را بیش از پیش دلگرم نمایید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet