شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/03/25 10:29:07
سرویس سیاسی
زاهدی:

حذف عربستان از لیست سیاه در پی واهمه قطع دریافت باج از سعودی است

نماینده مردم کرمان در مجلس معتقد است حضور عربستان در لیست سیاه عاملی برای به خطر افتادن منافع غرب و از دست دادن باجی است که از عربستان در ازای حمایت از این کشور می‌گیرند.
حذف عربستان از لیست سیاه در پی واهمه قطع دریافت باج از سعودی است نماینده مردم کرمان در مجلس معتقد است حضور عربستان در لیست سیاه عاملی برای به خطر افتادن منافع غرب و از دست دادن باجی است که از عربستان در ازای حمایت از این کشور می‌گیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/117777.jpg حذف,عربستان,از,لیست,سیاه,در,پی,واهمه,قطع,دریافت,باج,از,سعودی,است Icana

محمدمهدی زاهدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه اعترافات بان کی‌مون درخصوص نیازمندی سازمان ملل به پرداخت‌های عربستان حاکی از مواضع صحیح جمهوری اسلامی در گذشته است، گفت: اگرچه اعترفات سازمان ملل با تأخیر چند ساله صورت گرفت اما همین امر مهر تأییدی بر مواضع همیشگی جمهوری اسلامی در خصوص ارتباط تنگاتنگ استکبار و عوامل آنها در منطقه است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی درخصوص نقش کشورهای استکباری در تصمیمات مجامع بین المللی نظیر سازمان ملل و شورای امنیت اظهار داشت: تصمیم گیری های سازمان ها و مجامع بین المللی بر اساس خواسته کشورهای غربی به ویژه آمریکا صورت می گیرد و به گونه ای است که منافع آنها به خطر نیفتد.

وی در ادامه حضور عربستان در لیست سیاه را عاملی برای به خطر افتادن منافع غرب برشمرد و عنوان کرد: مبلغی که از سوی عربستان به سازمان ملل داده می شود در واقع باجی است که در قبال نادیده انگاشتن حقوق مردم به خصوص زنان و کودکان بی گناهی گرفته می شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی همواره مواضع خنثی و ضد حقوق بشری سازمان ملل را محکوم و اقدام به افشاگری در مواردی کرده است با این حال باز هم سازمان ملل همواره خط بطلانی بر حمایت از کودکان و زنان آسیب دیده ناشی از جنگ های منطقه می کشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet