خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1395/03/25 10:48:43
سرویس سیاسی
دامادی:

بهره‌برداری از ثروت عربستان؛ اولویت نخست سازمان ملل

نماینده مردم ساری با بیان اینکه تنها بیداری ملت عربستان است که می‌تواند جلوی ظلم این کشور نسبت به ملت‌های مظلوم منطقه را بگیرد، گفت: ملت عربستان باید این سوال را از سران خود مطالبه کنند که پول‌های آنها صرف چه اموری در دنیا می‌شود.
بهره‌برداری از ثروت عربستان؛ اولویت نخست سازمان ملل نماینده مردم ساری با بیان اینکه تنها بیداری ملت عربستان است که می‌تواند جلوی ظلم این کشور نسبت به ملت‌های مظلوم منطقه را بگیرد، گفت: ملت عربستان باید این سوال را از سران خود مطالبه کنند که پول‌های آنها صرف چه اموری در دنیا می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/95575.jpg بهره‌برداری,از,ثروت,عربستان؛,اولویت,نخست,سازمان,ملل Icana

محمد دامادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه سازمان ملل همواره بر اساس منافع خود عمل کرده است، گفت: دولتمردان آمریکایی حتی حاضرند برای حفظ منافعشان از حقوق ملت خود نیز بگذرند و عربستان را که از عوامل اصلی واقعه 11 سپتامبر بود تبرئه کنند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه عربستان منافع مشترکی با آمریکا دارد، گفت: آمریکا و سازمان ملل آمریکایی در حال حاضر نیازمند منابع مالی عربستان و نقش این کشور در افزایش آتش تروریسم در منطقه هستند لذا برای ادامه روابط مسالمت آمیز با این کشور، آن را از تمامی لیست های سیاه حذف می کنند.

وی افزود: این در حالی است که ایران که تا کنون در هیچ اقدام تروریستی حضور نداشته همواره به علت خصومت آمریکایی ها، در لیست های سیاه حامیان تروریسم قرار داشته ایم.

نماینده مردم ساری و میاندرود در پایان خاطرنشان کرد: اکنون نوبت بیداری ملت عربستان است که این سوال را از سران خود مطرح کنند پول‌های آنها صرف چه اموری در عرصه بین الملل می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet