شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/02/15 11:57:00
سرویس بین الملل

خبرگزاری شین هوا از انتقاد رییس مجلس ایران در مورد اقدام سناتورهای آمریکایی خبر داد

**خبرگزاری شین هوا روز دوشنبه در خبری نوشت "علی لاریجانی" اقدام سناتور های امریکایی در مورد تحریم بنزین علیه ایران را مورد انتقاد قرار داد.

این خبرگزاری گزارش کرد: رییس مجلس ایران با اشاره به لایحه پیشنهادی از سوی برخی از سناتورهای آمریکایی که درآن خواستار تحریم بنزین علیه ایران شده اند گفت این اقدام نشانگر حماقت این افراد بوده و آنها می بایست درانتظار پاسخ ایران باشند. 

شین هوا به بخش دیگری از گفته های لاریجانی که روز گذشته در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با همتای بوسنیایی خود در تهران صورت گرفت اشاره کرد که وی در آن گفته است این اقدام آمریکا در حالی که واشنگتن مرتب دم از تغییرات می زند، به منزله بی اعتمادی است. 

خبرگزاری رسمی چین درمورد اظهارات لاریجانی به این نکته از سخنان وی اشاره کرد که  شعار تغییراتی که آمریکا دم از آن می زند  تا زمانی که با  هیاهو و اقدامات ایذایی همراه باشد، جامه عمل به خود نمی پوشاند.

 شین هوا در ادامه خبر خود نوشت رییس مجلس ایران ضمن ابراز این مطلب که اقدامات آمریکا در این رابطه، تازگی ندارد و یکی از مشکلات سیاست آمریکا همین عدم تطابق در سیاست های دوگانه آن می باشد. خبرگزاری رسمی چین به این امر اشاره کرد که واشنگتن تلاش می کند تحریم ها علیه ایران به دلیل دست داشتن در فعالیت های ضد آمریکایی و اتهام به دستیابی به پیشرفتها ی اخیر دردسترسی به سلاح هسته ای، را افزایش دهد.  

این خبرگزاری گزارش داد:این در حالی است که ایران این اتهامات را قویا تکذیب می کند و می گوید برنامه هسته ای آن کشور صلح آمیز بوده و تنها برای تولید برق می باشد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet