عید سعید فطر
1395/03/25 13:21:00
سرویس سیاسی
نعمتی مطرح کرد:

سیاست مقصرتراشی آمریکا در ازای حذف عربستان به‌عنوان متهم اصلی حادثه 11سپتامبر

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس معتقد است آمریکایی‌ها با فریب افکار عمومی ملت خود و با استفاده از لابی قدرت می‌توانند مقصر جدیدی برای حادثه ۱۱سپتامبر به‌جای عربستان معرفی کنند.
سیاست مقصرتراشی آمریکا در ازای حذف عربستان به‌عنوان متهم اصلی حادثه 11سپتامبر سخنگوی هیأت رئیسه مجلس معتقد است آمریکایی‌ها با فریب افکار عمومی ملت خود و با استفاده از لابی قدرت می‌توانند مقصر جدیدی برای حادثه 11سپتامبر به‌جای عربستان معرفی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/97541.jpg سیاست,مقصرتراشی,آمریکا,در,ازای,حذف,عربستان,به‌عنوان,متهم,اصلی,حادثه,11سپتامبر Icana

بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به حذف عربستان سعودی از گزارش سازمان سیا درخصوص متهمان حادثه 11سپتامبر گفت: لابی‌های قدرت در آمریکا آنقدر قوی است که می توانند با فریبکاری جدیدی افکار عمومی آمریکا را نسبت به حذف عربستان از لیست متهمان، آماده و آرام کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آمریکایی ها که خود به وجود آورنده گروه های تروریستی طالبان، تکفیری و داعش بوده اند امروز می توانند با مقصرتراشی، حادثه 11 سپتامبر را گردن کشور دیگری بیاندازند لذا به راحتی اقدام به حذف عربستان از لیست متهمان کرده اند.

وی در ادامه در خصوص حذف عربستان سعودی از فهرست های تروریستی دنیا و فراتر از آن از لیست متهمان حادثه 11سپتامبر، گفت: آمریکایی ها و سازمان ملل به نوعی نیازمند دلارهای نفتی عربستان هستند لذا تا زمانی که بتوانند از ثروت این کشور استفاده کنند از آن حمایت خواهند کرد.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: علیرغم اینکه بر کسی در جهان پوشیده نیست اتفاقات تروریستی منطقه تماما از کارشکنی‌های آل سعود نشأت می گیرد، سازمان ملل به خاطر حفظ روابط خود با این کشور، آن را از لیست سیاه ناقضان حقوق کودکان حذف می کند در حالی که عربستان هرگز از لیست سیاه ذهن ملت‌های مظلوم پاک نمی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet