هدر موبایل
1395/03/25 11:02:20
سرویس صحن
میرزایی نیکو:

بیکاری ریشه در ولنگاری فرهنگی دارد/ همه می‌نالند، اما اقدام عملیاتی انجام نمی‌شود

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس دهم ضمن تاکید بر اینکه بیکاری ریشه چندین ساله دارد، گفت: بیکاری ریشه در فساد، تبعیض، بی‌عدالتی و ولنگاری فرهنگی دارد.
بیکاری ریشه در ولنگاری فرهنگی دارد/ همه می‌نالند، اما اقدام عملیاتی انجام نمی‌شود نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس دهم ضمن تاکید بر اینکه بیکاری ریشه چندین ساله دارد، گفت: بیکاری ریشه در فساد، تبعیض، بی‌عدالتی و ولنگاری فرهنگی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108818352188.jpg بیکاری,ریشه,در,ولنگاری,فرهنگی,دارد/,همه,می‌نالند،,اما,اقدام,عملیاتی,انجام,نمی‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، قاسم میرزایی نیکو در نشست علنی امروز(سه شنبه 25 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، پس از گزارش وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در صحن علنی، گفت: رفع بیکاری، فقر، بی‌عدالتی در گرو وحدت و نظام هدفمند و یکپارچه است که حل معضلات عمده کشور نیز وابسته به آن است.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه همه از مشکلات بیکاری ناله می‌کنند اما اقدام عملیاتی در این راستا صورت نمی‌گیرد. البته به خوبی واقفیم که بودجه 30 سال عمرانی کشور مشخص نیست در کجا هزینه شده و دولت یازدهم نیز با 580 هزار میلیون بدهی از دولت قبل، کار خود را شروع کرده است.

وی ضمن تاکید بر اینکه بیکاری ریشه چندین ساله دارد، گفت: بیکاری ریشه در ولنگاری فرهنگی، تبعیض، فساد، بی‌عدالتی و قاچاق دارد که مقام معظم رهبری نیز آن را بارها گوشزد فرموده‌اند.

میرزایی ضمن بیان اینکه عامل بسیاری از پلشتی‌ها، دروغ است، گفت: در سال اقدام و عمل و اقتصاد مقاومتی باید با همکاری و وحدت به سوی اقدامات نتیجه‌بخش گام برداریم.

نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس دهم ضمن انتقاد از شکل‌گیری کمیسیون‌های تخصصی گفت: برای جلوگیری از دروغگویی نباید اجازه دهیم کمیسیون‌ها به شکل روش سنتی پس از 36 سال قانونگذاری تشکیل شوند.

وی در پایان گفت: متاسفانه من با مدرک کارشناسی معماری و شهرسازی، سابقه کار در وزارت راه و ترابری و ناوگان هوایی، به‌عنوان عضو کمیسیون عمران انتخاب نشدم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet