هدر موبایل
1395/03/25 11:06:05
سرویس صحن
خالقی:

روستاها به آسایشگاه سالمندان تبدیل شده‌اند

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس ضمن انتقاد از عدم برنامه‌ریزی برای اشتغالزایی گفت: روستاها که می‌توانند مبنای اشتغال در کشور باشند، به آسایشگاه سالمندان تبدیل شده‌اند.
روستاها به آسایشگاه سالمندان تبدیل شده‌اند نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس ضمن انتقاد از عدم برنامه‌ریزی برای اشتغالزایی گفت: روستاها که می‌توانند مبنای اشتغال در کشور باشند، به آسایشگاه سالمندان تبدیل شده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605107336274310.jpg روستاها,به,آسایشگاه,سالمندان,تبدیل,شده‌اند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بشیر خالقی در نشست علنی امروز(سه شنبه 25 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، پس از گزارش وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در صحن علنی، گفت: تعریف درستی از اشتغال نشده است. آمار نیز که مقدمه هر برنامه‌ریزی است در این‌خصوص به طوردقیق اعلام نمی‌شود. در واقع برای متقاضیان شغل در کشور برنامه‌ریزی صورت نگرفته است.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جوانان روستا برای یافن شغل روستا را ترک کرده، به شکلی که روستاها که مبنای اشتغال در کشور می‌توانند باشند، به آسایشگاه سالمندان تبدیل شده‌اند؛ بنابراین بیمه روستایی و کشاورزی در جای خود هزینه نمی‌شود.

وی ضمن انتقاد از دریافتی بسیار بالای برخی از مدیران گفت: این در حالی است که مددجویان سازمان بهزیستی از حداقل حقوق برخوردارند، لذا ضروری است در این زمینه تدابیر ویژه‌ای اندیشیده شود.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس دهم پیشنهاد داد: شورای عالی اشتغال با محوریت ریاست جمهوری برای بهبود بیکاری و مساعدت قانونی برای اشتغالزایی و ارائه تسهیلات زوبازده به بنگاه‌های اقتصادی با شرط اشتغالزایی می‌تواند در دستور کار این وزارتخانه قرار گیرد/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet