هدر اصلی
1395/03/25 10:59:57
سرویس صحن
ربیعی در صحن مجلس در پاسخ به دکترلاریجانی مطرح کرد:

فضای ناجوانمردانه‌ای درباره حقوق‌های میلیونی علیه دولت شکل گرفته است/منکرحقوق نامتعارف برخی از مدیران در شرکت‌ها نیستیم

وزیر کار،تعاون و رفاه اجتماعی با بیان اینکه فضای ناجوانمردانه‌ای در خصوص حقوق‌ها علیه دولت شکل گرفته است، گفت:البته منکر آن نمی شویم که برخی از مدیران در شرکت ها حقوق نامتعارف گرفته‌اند که باید به آن رسیدگی شود.
فضای ناجوانمردانه‌ای درباره حقوق‌های میلیونی علیه دولت شکل گرفته است/منکرحقوق نامتعارف برخی از مدیران در شرکت‌ها نیستیم وزیر کار،تعاون و رفاه اجتماعی با بیان اینکه فضای ناجوانمردانه‌ای در خصوص حقوق‌ها علیه دولت شکل گرفته است، گفت:البته منکر آن نمی شویم که برخی از مدیران در شرکت ها حقوق نامتعارف گرفته‌اند که باید به آن رسیدگی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101645886724.jpg فضای,ناجوانمردانه‌ای,درباره,حقوق‌های,میلیونی,علیه,دولت,شکل,گرفته,است/منکرحقوق,نامتعارف,برخی,از,مدیران,در,شرکت‌ها,نیستیم, Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت , علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه علنی امروز-سه شنبه 25 خرداد- بعد از صحبت های رییس مجلس درخصوص نگرانی جامعه از دریافت حقوق های میلیونی گفت: در خصوص موضوع فیش حقوقی مدیران بانک رفاه باید عنوان کنم این موضوع بر مبنای بانک‌های دیگر صورت گرفته است و در 2 ماه گذشته، بحث حقوق‌های بالا در شورای حقوق و دستمزد مورد بررسی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: نکته دیگر در خصوص فیش حقوقی بانک رفاه این است که بازمانده حساب مالی مدیرعامل بانک رفاه، مبنای محاسبه قرار گرفته است و حتی وزیر نیز موافقتی در این خصوص انجام نداده است.

تعطیلی پارس الکترونیک را که در دولت قبل رخ داده، به ما ربط می‌دهند!

ربیعی گفت: فضای ناجوانمردانه‌ای در خصوص حقوق‌ها علیه دولت شکل گرفته است این در حالی است که حقوق یک متخصص 19 میلیون تومان است و نکته دیگر اینکه در حالی عنوان می‌شود شرکت پارس الکترونیک تعطیل شده که آقای روحانی در جریان انتخابات ریاست جمهوری به این موضوع اشاره کردند.

وی ادامه داد: دولت با پرداخت‌های بالا مخالف است البته نظام کارشناسی نباید به هم بریزد؛ مثلا برای رئیس تامین اجتماعی رقم 13 میلیون تومان در نظر گرفته شده ولی وی 6 میلیون تومان دریافت می‌کند؛  البته منکر آن نمی شویم که برخی از مدیران در شرکت ها حقوق نامتعارف گرفته‌اند که باید به آن رسیدگی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet