هدر اصلی
1395/03/25 11:10:37
سرویس سیاسی
جمالی در واکنش به آمادگی آلبانی برای پذیرش اعضای گروهک منافقین:

تطمیع مالی آلبانی از سوی آمریکا برای پذیرش اجباری منافقین/آلبانی ایستگاه آخر منافقین می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: کشور آلبانی یک کشور محروم و ضعیف در شرق اروپا و حوزه بالکان است و آمریکایی ها عملا برای انتقال منافقین به این کشور، دولت آلبانی را تطمیع مالی کردند.
تطمیع مالی آلبانی از سوی آمریکا برای پذیرش اجباری منافقین/آلبانی ایستگاه آخر منافقین می‌شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: کشور آلبانی یک کشور محروم و ضعیف در شرق اروپا و حوزه بالکان است و آمریکایی ها عملا برای انتقال منافقین به این کشور، دولت آلبانی را تطمیع مالی کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108385640448.jpg تطمیع,مالی,آلبانی,از,سوی,آمریکا,برای,پذیرش,اجباری,منافقین/آلبانی,ایستگاه,آخر,منافقین,می‌شود Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اعلام آمادگی دولت آلبانی برای پذیرفتن حدود دو هزار نفر از اعضای گروهک منافقین، گفت: اعضای گروهک منافقین پس از سال 60، برای اجرای اهدافشان علیه جمهوری اسلامی، در کشور عراق مستقر شدند و در آن زمان مورد حمایت کامل صدام و کشورهای غربی بودند.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بعد از شکست منافقین در عملیات مرصاد و نابودی حکومت بعث در عراق، اعضای این گروه طی چند سال مورد حمایت نیروهای نظامی آمریکایی قرار داشتند که به دنبال اتفاقات صورت گرفته در این کشور به ویژه فشار دولت قانون عراق، منافقین را به پایگاه لیبرتی منتقل کردند.

وی افزود: در چند سال اخیر کشورهای غربی اقدامات حمایتی بسیاری را برای منافقین به ویژه خارج کردن اسم این گروهک از لیست گروه های تروریستی صورت دادند، اما چون این گروهک خاصیت خود را برای غرب به خصوص در حوزه نظامی از دست داده، آمریکا کشور آلبانی را برای استقرار منافقین تعیین کرد.

جمالی ادامه داد: کشور آلبانی یک کشور محروم و ضعیف در شرق اروپا و حوزه بالکان است و آمریکایی ها عملا برای انتقال منافقین به این کشور، دولت آلبانی را تطمیع مالی کردند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اعلام اینکه قطعا آلبانی، گورستان منافقین خواهد بود، تصریح کرد: به طور حتم هیچ کشوری نمی خواهد ننگ حضور منافقین در سرزمین خود را بپذیرد، از این رو آلبانی آخرین مقصد این گروهک تروریستی خواهد بود.

دولت آلبانی به تازگی اعلام کرد، این کشور آمادگی پذیرفتن 1900 نفر از اعضای گروهک مخالفان ایران(گروهک تروریستی منافقین) را که هم‌اکنون در اردوگاه های عراق به سر می‌برند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet