هدر موبایل
1395/03/25 11:30:45
سرویس صحن
در صحن علنی مجلس صورت گرفت:

تاکید دکترلاریجانی به کمیسیون اجتماعی برای رسیدگی اولویت‌دار به لایحه ساختار جدید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمیسیون اجتماعی لایحه ساختار جدید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در اولویت رسیدگی قرار دهد.
تاکید دکترلاریجانی به کمیسیون اجتماعی برای رسیدگی اولویت‌دار به لایحه ساختار جدید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمیسیون اجتماعی لایحه ساختار جدید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در اولویت رسیدگی قرار دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201604108623366111.jpg تاکید,دکترلاریجانی,به,کمیسیون,اجتماعی,برای,رسیدگی,اولویت‌دار,به,لایحه,ساختار,جدید,وزارت,تعاون،,کار,و,رفاه,اجتماعی, Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 25 خرداد) مجلس شورای اسلامی پس از پایان گزارش وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: مطابق قانون ادغام وزارتخانه‌ها، دولت باید ظرف 6 ماه لایحه ساختار جدید وزارتخانه را به مجلس ارائه کند اما نه تنها در دولت قبل این لایحه ارائه نشد بلکه پس از گذشت 3 سال، دولت فعلی نیز این لایحه را به مجلس نیاورده است.

ربیعی: لایحه ساختار جدید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دوره قبل به مجلس ارائه شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به تذکر رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این لایحه به مجلس ارائه شده و در کمیسیون اجتماعی 90 درصد آن نیز بررسی شده است که انتظار می رود مجلس دهم نیز آن را به اتمام برساند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ضروری است تا کمیسیون اجتماعی این لایحه را به عنوان یکی از مسائل مهم در اولویت قرار دهد.

دکتر لاریجانی: وزارت کار پیشنهاداتش درمورد صندوق‌های بازنشستگی را در لایحه برنامه ششم بیاورد

دکتر لاریجانی در خصوص صندوق‌های بازنشستگی نیز گفت: با توجه به گزارش وزیر ضروری است تا همه مسئولان مربوطه اهتمام ورزند چرا که صندوق‌ها موضوع مهمی در آینده هستند.

رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی پیشنهادات خود در زمینه صندوق‌های بازنشستگی را در لایحه برنامه ششم توسعه ارائه کند تا مجلس شورای اسلامی آن‌ها را پیگیری کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet