هدر موبایل
1395/03/25 11:53:15
سرویس صحن
سعیدی خطاب به وزیر کار:

تحصیل، تفریح، اشتغال و ازدواج؛ 4 پایه آرامش جوانان/ مسئولان رسیدگی کنند

نماینده مردم تبریز در مجلس با تاکید بر لزوم استفاه از ظرفیت جوانان تحصیل‌کرده گفت: تحصیل، تفریح، اشتغال و ازدواج؛ ۴ پایه آرامش جوانان است که مسئولان وظیفه دارند در این رابطه رسیدگی‌های لازم را انجام دهند.
تحصیل، تفریح، اشتغال و ازدواج؛ 4 پایه آرامش جوانان/ مسئولان رسیدگی کنند نماینده مردم تبریز در مجلس با تاکید بر لزوم استفاه از ظرفیت جوانان تحصیل‌کرده گفت: تحصیل، تفریح، اشتغال و ازدواج؛ 4 پایه آرامش جوانان است که مسئولان وظیفه دارند در این رابطه رسیدگی‌های لازم را انجام دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201601106727947990.jpg تحصیل،,تفریح،,اشتغال,و,ازدواج؛,4,پایه,آرامش,جوانان/,مسئولان,رسیدگی,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمداسماعیل سعیدی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 25 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، پس از گزارش وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در صحن علنی، گفت: ایجاد اشتغال از وظایف اصلی دولت است که در قانون اساسی بیان شده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی خطاب به ربیعی ادامه داد: ایجاد اشتغال تنها وظیفه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیست و سایر دستگاه‌ها نیز باید وزارت تعاون را در این زمینه کمک کنند. البته آقای ربیعی از اینکه پذیرفته‌اید که متولی اشتغال مجموعه تحت امر شما است، جای تشکر دارد.

سعیدی با تاکید بر لزوم استفاه از ظرفیت  جوانان تحصیلکرده گفت: تحصیل، تفریح، اشتغال و ازدواج؛ 4 پایه آرامش جوانان است که مسئولان وظیفه دارند در این رابطه رسیدگی‌های لازم را انجام دهند.

وی افزود: مسائل صندوق‌های بازنشستگی باید رفع شود و البته دکتر لاریجانی در دیدار نوروزی اعضای کمیسیون اجتماعی ضرورت ارائه گزارش در رابطه با صندوق‌های بازنشستگی را مورد تاکید قرار دادند و گزارشی در این رابطه تهیه شده که باید به آن توجه شود.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی افزود: باید به منزلت بازنشستگان توجه شود و اینکه به جای بنگاه‌داری باید در خصوص تولید سرمایه‌گذاری کرد و مشکلات بیمه زوج‌های نابارور، تجمیع بیمه‌ها و عملکرد شرکت‌های تحت پوشش وزارت تعاون باید حل شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet