هدر موبایل
1395/03/25 12:59:00
سرویس صحن
حسن‌بیکی:

ایران در جنگ نفت با عربستان سعودی، باید اقدام عملی داشته باشد/ لزوم افزایش تولید نفت

نماینده مردم دامغان در مجلس با بیان اینکه جنگ نفت توسط عربستان سعودی شروع شد، تصریح کرد: برای مقابله با کشوری که به صهیونیست‌ها کمک می‌کند، باید در عمل اقدام کنیم و در این راستا تولید نفت را افزایش دهیم.
ایران در جنگ نفت با عربستان سعودی، باید اقدام عملی داشته باشد/ لزوم افزایش تولید نفت نماینده مردم دامغان در مجلس با بیان اینکه جنگ نفت توسط عربستان سعودی شروع شد، تصریح کرد: برای مقابله با کشوری که به صهیونیست‌ها کمک می‌کند، باید در عمل اقدام کنیم و در این راستا تولید نفت را افزایش دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108597653877.jpg ایران,در,جنگ,نفت,با,عربستان,سعودی،,باید,اقدام,عملی,داشته,باشد/,لزوم,افزایش,تولید,نفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ابوالفضل حسن بیکی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 25 خرداد) مجلس شورای اسلامی، پس از گزارش وزیر نفت در صحن علنی، گفت: باید هماهنگی بین سخنان وزرا وجود داشته باشد، زیرا در برخی موارد موجب دلسردی مردم می‌شود.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه برخی از آمارها همواره از یأس و سیاه‌نمایی صحبت می‌کنند تا شاید در تصمیم‌گیری نمایندگان تاثیرگذار باشند که باید این روند اصلاح شود.

حسن بیکی گفت: مقام معظم رهبری موضوع اقدام و عمل در اقتصاد را تاکید داشتند و ما مسئولان باید در چارچوب اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم و در این راستا هماهنگی‌های لازم صورت گیرد.

وی ادامه داد: میزان بالای بیکاری و نامساعد بودن وضعیت معیشتی در شأن جمهوری اسلامی ایران نیست.

حسن بیکی ادامه داد: جنگ نفت توسط عربستان سعودی شروع شد، بنابراین برای مقابله با کشوری که به صهیونیست‌ها کمک می‌کند، باید در عمل اقدام کنیم و در این راستا تولید نفت را افزایش دهیم.

وی تصریح کرد: برای رفع بیکاری و مشکلات معیشتی باید اقدمات لازم انجام شود و همچنین درخصوص تقویت سیستم ریلی باید سرمایه‌گذاری انجام شود و تلاش شود از محل کاهش حقوق مدیران، سرمایه‌گذاری انجام شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: منابع کشور محدود است و اگر بخواهیم در تقسیم منابع محدود سبقت بگیریم، باید جایی را آباد و جای دیگری را تخریب کنیم.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی افزود: تجربه نشان داده سرمایه‌گذاری‌ها در بخش‌های کوچک زیاد پاسخگوی نیاز اقتصادی کشور نبوده، بنابراین باید  در صنعت سرمایه‌گذاری انجام شود. به طور مثال صنعت پتروشیمی کشور باید بیشتر تقویت شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet