هدر موبایل
1395/03/25 16:08:10
سرویس سیاسی
دلخوش:

نامه نگاری عربستان با ایران بر سر یمن از سیاست های چندگانه ریاض است

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه عربستان همواره بر اساس منافع خود در منطقه عمل می کند، اظهار داشت: نامه نگاری اخیر عربستان با ایران بر سر حل بحران یمن از سیاست های چندگانه ریاض است.
نامه نگاری عربستان با ایران بر سر یمن از سیاست های چندگانه ریاض است نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه عربستان همواره بر اساس منافع خود در منطقه عمل می کند، اظهار داشت: نامه نگاری اخیر عربستان با ایران بر سر حل بحران یمن از سیاست های چندگانه ریاض است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106935194882.jpg نامه,نگاری,عربستان,با,ایران,بر,سر,یمن,از,سیاست,های,چندگانه,ریاض,است Icana

سید کاظم دلخوش اباتری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص نامه نگاری جانشین ولیعهد عربستان با ایران برای حل بحران یمن گفت: عربستان از شرایط‌ و فضاهایی که در منطقه ایجاد می شود تلاش دارد به نفع خود بهره برداری کند، چرا که حکام عربستان به دنبال حفظ خود هستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه اگر بر حکام عربستان فشار سیاسی وارد شود گامی بر می دارند، ادامه داد:نامه نگاری اخیر عربستان با ایران نیز بر اساس فشاری سیاسی است که از جنگ یمن بر آنها وارد شده است و می خواهد با کمک و قدرت ایران مشکل پیش روی خود را حل کنند.

وی تاکید کرد: ایران هرگز برخوردهای غیر انسانی عربستان با ملت را فراموش نخواهد کرد اما برخی افراد نادان با بالا رفتن از دیوار سفارت عربستان باعث شدند تمام رفتارهای غیر انسانی ریاض در مقابل ایران از اذهان عمومی دنیا پاک و ایران مقصر جلوه داده شود.

دلخوش با تاکید بر اینکه نامه نگاری اخیر عربستان از جمله  سیاست های چندگانه دولت ریاض است، ادامه داد: درخواست از ایران برای حل بحران یمن به نوعی اعتراف عربستان به قدرت ایران در منطقه است.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: عربستان برخلاف تصوری که داشت از عهده جنگ با یمن بر نیامده است و بر همین اساس تحت فشار قرار گرفته و خواهان حل این بحران با قدرت ایران است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet