هدر موبایل
1395/03/25 15:04:34
سرویس صحن
ملکشاهی راد در نطق میان دستور:

مردم از جناح بازی‌های سیاسی به ستوه آمده‌اند/لزوم بهبود شرایط اقتصادی کشور

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس با بیان اینکه مردم از جناح‌بازی‌های سیاسی و درگیری‌های بی‌حاصل به ستوه آمده اند، گفت: مردم چشم انتظار اقداماتی برای بهبود وضعیت ناخوش اقتصادی هستند.
مردم از جناح بازی‌های سیاسی به ستوه آمده‌اند/لزوم بهبود شرایط اقتصادی کشور نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس با بیان اینکه مردم از جناح‌بازی‌های سیاسی و درگیری‌های بی‌حاصل به ستوه آمده اند، گفت: مردم چشم انتظار اقداماتی برای بهبود وضعیت ناخوش اقتصادی هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109406693466.jpg مردم,از,جناح,بازی‌های,سیاسی,به,ستوه,آمده‌اند/لزوم,بهبود,شرایط,اقتصادی,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا ملک شاهی راد در نشست علنی امروز سه شنبه(25 خرداد) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، گفت: حق مردم ما به مراتب بیش از شرایط نامطلوب اقتصادی و اجتماعی کنونی است.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرستان خرم آباد پرچم دار بیکاری در کشور است، ادامه داد: حق مردم انقلابی خرم آباد این نیست زیرا این عامل باعث می‌شود بر اثر فقر مردم این شهرستان به استان‌های دیگر مهاجرت کنند و آبادگران استان‌های برخوردار شوند.

وی افزود: هرکدام از ما بی شک دردمند بیکاری جوانان حوزه انتخابیه خود هستیم که در نهایت منجر به یک نگرانی عمومی می‌شود. وقتی رهبر انقلاب شرمنده جوانان است ما باید چه حالی داشته باشیم؟ انتظار می‌رود مجلس دهم دغدغه‌اش رفع چنین مشکلاتی باشد. من از همه مسئولان می‌خواهم چاره‌ای در این زمینه بیندیشند و این کوتاهی‌ها را جبران کنند.

ملکشاهی راد تاکید کرد: مردم از جناح‌بازی‌های سیاسی و درگیری‌های بی‌حاصل به ستوه آمده و چشم انتظار اقداماتی برای بهبود وضعیت ناخوش اقتصادی هستند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس دهم ادامه داد: در این راستا حداقل کاری که می‌توان کرد این است که مشکل بیمه بیکاری جوانان را حل کنیم تا به جوانان بیکاری که موفق به پیدا کردن شغل نشدند بیمه بیکاری پرداخت شود.

وی یادآور شد: امروز لرستان به عنوان منطقه آزمایشی اقتصاد مقاومتی انتخاب شده است، امیدواریم سرنوشت این تصمیم به سرنوشت برخی دیگر از تصمیم‌هایی که تاکنون برای این استان گرفته شده دچار نشود و با درایت دولت این اقدام که ما به دیده فرصت به آن می نگریم منشاء خیر برای مردم باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، خواستار حل مشکل معلمان پیش دبستانی، نهضت سوادآموزی، حق التدریسی ها و کارکنان مخابرات و تامین امنیت شغلی آنان شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet